Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltoztatnátok a külsőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztatnátok a külsőtöket a férjetek/párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha Ti egyáltalán nem akarnátok változtatni magatokon, mert teljesen elégedettek lennétek a külsőtökkel.


Pl. vastagabb száj, műhaj, műköröm, piercing...stb.


2017. okt. 15. 12:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kizárt, ha nem tetszek neki így, kereshet valami szilikonmacát.


Szerencsére a párom úgy imád, ahogy vagyok :)

2017. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem, senki kedvéért sem.
2017. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Amiket felsoroltal azok hulyesegek, biztos nem mennek bele. Viszont...


En sokaig szemuveges voltam es a parom javasolta a lezeres szemmutetet. Azt mondta szebb vagyok nelkule, es o is megcsinaltatta maganak ezert merte javasolni. En evekig ellenalltam, mondtam h szeretem igy magam, de o addig duruzsolt mig vmi atkattant es elmentem a mutetre. Igaza volt, tenyleg szebb, es emiatt magabiztosabb is lettem, igazan megerte. Az o biztatasa nelkul sose mertem volna belevagni.


Parszor a fogam szinere is tett megjegyzest es ajanlgatta nekem a soval valo fogmosast, o is ezt csinalja. Na errol viszont tudom h kifejezetten karos, probalom ot is lebeszelni rola, de hajthatatlan. A szemmutet miatt viszont kedvet kaptam az orvosi fogfeheriteshez, ugyhogy hamarosan arra is el fogok menni.


A harmadik dolog, h szerinte hiznom kene. Ebben is igaza van, mert nehany eve drasztikusan lefogytam es csak felig sikerult visszahiznom. Ez megy nekem a legnehezebben, erre meg varnia kell. :)


Na, ezekbol latszik, hogy egyik sem tisztan szepeszeti beavatkozas es nem is az egyeni izlesrol szolnak, mert pl, a feher fog mindenkeppen szebb a sargasnal. Mindegyik dologgal igazabol en magam is jobban jarok, mert most pl jobban latok, ha kicsit meghiznek akkor meg konnyebben talalnek ruhat. O mindig csak olyan dolgokat javasol, aminek ertelme is van, es ha eloszor nem is tetszik az otlet meg tud gyozni. Egy mukoromre nem volna eselye ravenni, mert az nem esszeru.

2017. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak magamért változom bármiben.
2017. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

kicsit off, elnézést:

"En sokaig szemuveges voltam es a parom javasolta a lezeres szemmutetet. Azt mondta szebb vagyok nelkule, es o is megcsinaltatta maganak ezert merte javasolni."


Nem szeretek szemüveget viselni, de két ismerősöm is van, akik megcsináltatták a lézeres szemműtétet, jó sok pénzért, és évekkel később most ismét szemüveget kell viselniük.

2017. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Ezzel valamire celozni akartal? Nyugodtan megmondhatod egyenesen is, nem kerulgetni a forro kasat. Tudom h van ilyen, sok utanajaras utan vagtam bele, mert masoknak meg tizenot eve nem romlott a latasa, es ha masok kudarca eltantorit, akkor meg csak eselyem se lesz a sikerre. Plusz ebbe nagyon sok minden beleszamit, az eletkor, az egeszsegi allapot, hany dioptrias volt eredetileg a szeme, rendesen hasznalta-e a szemcseppet stb. Olvaso szemuveget negyven folott nekem is kell majd hordanom, szoval igen, egyszer biztosan ujra szemuveges leszek en is. A pontos okok nelkul amit ideirtal az semmit nem er, csak bolcsnek hangzo kotozkodes.
2017. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne láss mindenben célozgatást, szerintem teljesen egyértelmű volt, amit leírtam. Ők megbánták a szemműtétet utólag, pénzkidobásnak érzik. És meg is értem őket. Mindenhol reklámozzák, hogy milyen remek dolog, és tuti siker. Nekik nem volt az. Utálom a szemüveget, de nem kockáztatom, hogy én is így járjak, pár dioptria miatt. Kívánom, hogy te ne járj hasonlóképpen, de ha mégis, akkor te is csalódott leszel, ahogy az a két ismerősöm.


Nekem a fogszabályzó volt hasonló kudarc. Gyerekként a szüleim elvittek, azt hitték, jót tesznek, felnőtt koromra olyan a fogsorom, mint hogyha nem csináltak volna vele semmit, és sok pénz van benne, ráadásul a fogzománcomat tönkre is tették. Megbántuk. Pedig ez sem csak szépészeti változtatás lett volna.


Bárki változtatásra kérne, azt nekem is akarnom kell.

2017. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt fogszabalyzom es nekem rendbe tette a fogamat, ket hugomnak szinten. Sajnos az egyik bolcsessegfogam ferden nott es megtolta a tobbi fogat, de nem durvan. Felesleges volt-e akkor a szabalyozas? Nem, mert az en lustasagom miatt tortent es meg igy is sokkal jobb. Egy modszer hatasossagat nem az donti el, h ki milyen szivszorito tortenetet tud hozza mondani, hanem hogy nagy populacion nezve milyen a hatasossaga.


Az elozo hozzaszolasodra meg azert reagaltam ilyen hevesen, mert en nem sok joakaratot lattam benne, inkabb azt h elvezed ha elbizonytalanithatsz valakit es adatok nelkul felfested a sotet jovot. Tisztaban vagyok vele, h tobbeknek visszaromlott a szeme, ugyanis utanajartam, nem az elso lelkesedes vitt a klinikara. Viszont azt is lattam, h aki jelezte a romlast azt a klinika felkereste h kivizsgaljak.


Amugy meg ilyen az elet, nincs 100%os biztonsag es teljesitmeny, kockazatot kell vallalni. En vallaltam, mert ugy iteltem meg h jok az eselyeim, es a tobbsegnek tenyleg jo lesz a szeme.

2017. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy csak olyanban változtatok, aminek nem ilyen kétes a kimenetele, és nem árthat rossz esetben többet, mint amennyit használ. Jelen tudásunk még nem áll azon a szinten, hogy biztosan meg tudják mondani előre az ilyen beavatkozásokról, hogy kinek fog sikerülni és kinek nem. A marketing viszont nagyon erős, és a negatív esetekről nem írnak, nem segítik az emberek döntését, nincs olyan, mint a gyógyszerek tájékoztatójában, hogy milyen kockázatok lehetnek, és milyen esetekben, így aki belevág, az többnyire lutrira teszi, és bízik benne, hogy neki sikerül és jó döntést hozott. De ez igazából több év elmúltával derül ki.
2017. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!