Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha egy lány előttetek már 20 pasival volt?

Figyelt kérdés
Egy 25 éves lányról van szó.

2017. okt. 15. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem zavarna, mivel nem lépnék vele semmiféle kapcsolatba.


Majd még sógorozzam a fél falut, vazze?

2017. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez eleget elmond az illető szellemi és érzelmi érettségéről ahhoz, hogy ne keressem a társaságát. :)
2017. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Eléggé.
2017. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Remeljuk, megszedte mar magat annyira, hogy ne kelljen fenntartani a klienturat :"D.
2017. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:
53%
Kb nem erdekelne, ha minden tekintetben jol erezzuk magunkat, az sokkal fontosabb.
2017. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Alapvetően nem, legalább annyival tapasztaltabb :) Azért nem mindegy, hogy jött össze, 20 pár hónapos kapcsolat, vagy több pár éjszakás kaland? Első jelezheti, hogy valami nem okés vele, utóbbi ma szerintem teljesen elfogadott.
2017. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aznap?:-))
2017. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsére tudom hogy nem kopik el neki :)) igy nem gond
2017. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Engem zavarna, mert egy nő akinek ennyi partnere volt az túl könnyűvérű. Az ilyen nők meg felejtősek nekem.
2017. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

- Engem onnantól érdekel egy lány, amióta mi együtt vagyunk, mit hozunk ki egymásból, mindenestől.


Ha azon elmélkedek, miért volt neki 20, a következők jutnak eszembe :

- azért volt 20, mert kíváncsi, eléggé fantáziadús a lány és szereti a f... sz és imád élvezkedni. nem csak magában.

- kereste azt, akivel igazán jó lesz, mert ugye mi sem sem maradunk együtt olyan nővel, aki szarul, vagy nem tud jól sz..pni :-)

- nekem jó érzés lenne, hogy az előző 20 valamiért nem kellett neki, én meg igen :-)

- semmit nem befolyásol nálam, mennyi volt neki előttem, nem ez alapján itélem meg

- szálljatok már magatokba kicsit, mi is minden szp nőre rámásznánk elvileg, ha lehetne. ő miért nem próbálhat fel 20 neki tetsző-vonzó pasit ?

- sokkal jobb egy 20-30 pasi után levő nővel élvezkedni, mint egy kezdő kis tapasztalatlannal, sztem.

hát tudnám még folytatni....

2017. okt. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!