Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan közeledjek egy olyan lányhoz aki baromira tetszik de még szűz sőt szerintem még nem is csókolózott soha?

Figyelt kérdés
Olyan kis szende meg ilyenek és mások is kicsit lenézik emiatt hogy még nem volt pasival! Én már elég tapasztalt vagyok de ilyesmivel még nem volt dolgom! Amúgy nem félek az elutasítástól mert eddig még nem sűrűn fordult elő de mi van ha pont egy olyan lány utasít el aki nem is tud semmit az ilyesmiről? Az lenne a legcikibb dolog szerintem! Most teljesen tanácstalan vagyok ! És emiatt hülyén is érzem magam ! :D Szóval a kérdés: Szerintetek hogyan közeledjek hozzá?
2010. máj. 29. 14:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
sok sikert. valamilyen szempontból nagyobb kihívás mint egy átlag csajt fűzni,
2010. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát éppen ezaz eddig talán soha nem volt ilyen nehéz dolgom! Ezért kéne valami tanácsféle :D
2010. máj. 29. 16:28
 13/24 anonim ***** válasza:

Huh, ez nehéz, esetleg nem tudsz vmilyen ürüggyel odamenni hozzá, pl. valami sulis dolog, vagy valami olyan, ami olyan "átlagtéma", és akkor talán nem érezné magát kényelmetlenül.

17/L

2010. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy ha nem "rohanod le", akkor szerintem nem lehet baj, csak idő kell hozzá. Sok sikert :)
2010. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szerezd meg a tesójától a telefonszámát és beszélgess vele úgy:)amúgy szűz lányokhoz sem kell máshogy közeledni:)én is az vagyok.csak ne azt éreztesd vele,h csak arra kell...sok sikert;)
2010. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

De épp ez az, ez a lány nekem nem csak ARRA kell hanem szeretnék kicsit megállapodni és egy kicsit rendes kapcsolatban lenni, olyan romantikus szerűben :D

Az ürügyről annyit hogy szerintetek milyen ürügy lenne az amivel odamentek egy olyan lányhoz akivel még sosem beszéltetek ? :D

És azt egy ilyen visszahúzódó lány nem tartja tolakodásnak ha mástól szerzem meg a számát és csak úgy felhívom ?

2010. máj. 29. 17:38
 17/24 A kérdező kommentje:
Annyival egyszerűbb lenne ha mondjuk járna bulizni vagy legalább feljönne msn-re ... :D
2010. máj. 29. 17:40
 18/24 anonim ***** válasza:
én is csendes vagyok,és olyan kis megfigyelő.. és szűz :D de ettől nem tartanám tolakodónak,ha felhívnál,próbáld meg,mit veszthetsz vele :D amíg itt ennyit problémázol,amit megértek :D addig már tehettél volna valamit..csak elkezdeni nehéz tudom..de lehet te jobban tartasz tőle,mint ő tőled :D csak egy vélemény volt..
2010. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem venném fel a telefont, szóval én a helyedben inkább sms-sel próbálkoznék, ha már más megoldás nincs, mint a telefon :S
2010. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Na hát kösz, az utóbbi két válasz segített is meg nem is :D Az egyik felvenné a másik nem :D Akkor most mi ? :D

És amúgy ha felhívnám mit mondanék neki? Nem is tudom mit szeret meg ilyenek :s

Tényleg sokat problémázok :S Dehát ha egyszerűen f***gom sincs hogy mi legyen :D

2010. máj. 29. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!