Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan közeledjek egy olyan lányhoz aki baromira tetszik de még szűz sőt szerintem még nem is csókolózott soha?

Figyelt kérdés
Olyan kis szende meg ilyenek és mások is kicsit lenézik emiatt hogy még nem volt pasival! Én már elég tapasztalt vagyok de ilyesmivel még nem volt dolgom! Amúgy nem félek az elutasítástól mert eddig még nem sűrűn fordult elő de mi van ha pont egy olyan lány utasít el aki nem is tud semmit az ilyesmiről? Az lenne a legcikibb dolog szerintem! Most teljesen tanácstalan vagyok ! És emiatt hülyén is érzem magam ! :D Szóval a kérdés: Szerintetek hogyan közeledjek hozzá?
2010. máj. 29. 14:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

te arra vársz,hogy valaki megmondja neked mit csinálj :D

de igazából az a legjobb ha egyikünkre se hallgatsz teljesen,mert látod..ahány ember,annyi féle jellem :)én felvenném,valaki nem..

az a lány pedig szintén nem én vagy bárki más,így egy próbát megérne,egy telefonhívásba nem halt bele senki,és csak addig ijesztő,amíg nem beszélsz vele..csak nem szabad annyit gondolkodni,felhívjam ne hívjam,mert addig csak kifogásokat keresel: miért ne hívd fel,mért ne menj oda.mond azt beszélgettél a hugával,és megadta neked a telefonszámát..és mesélt róla ezt azt,és kiváncsi lettél,

és megkérdezheted,nincs kedved többet gép előtt ülni:D

hülye ötleteket félre téve,kérdezd meg nincs-e kedve találkozni veled..a szűz lányok is emberből vannak,és nem fogja leharapni a fejed,és nem csapja le a telefont,hidd el :D utolsó előtti voltam

2010. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Azóta rájöttem hogy igazad van, nem várhatok arra hogy valaki is segítsen mert tényleg mindenki máshogy gondolkodik ... De tényleg nem szeretném elrontani!

Megpróbálom amit jónak látok és aztán értesítelek titeket mi lett a vége!

Mindenkinek köszi aki próbált segíteni! ;)

2010. máj. 30. 16:21
 23/24 anonim ***** válasza:

odaállsz elé:

szia,lefeküdnél velem?

2010. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Mint már említettem itt nem a szex a lényeg...

Ez nem akarom elcseszni

2010. máj. 30. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!