Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagy a korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, a barátnőm, akivel 1,5 éve vagyok együtt 20 éves. A családom szerint túl nagy köztünk a korkülönbség. Mióta megismertem soha 1 percig nem éreztem azt, hogy 7 évvel fiatalabb tőlem. Nagyon érett a gondolkodása, már 18 évesen (is) volt jövőképe, tudja, hogy mit akar elérni az életben és tesz is érte. A családom azzal próbál ellenünk érvelni, hogy ő még csak gyerek, én pedig már a karrieremet építgetem és szerintük csak hátráltat engem "ez a gyerek". Ami igaz is, mármint a karrierre vonatkozó rész, de azt úgy is tudom építeni, hogy van egy tőlem 7 évvel fiatalabb barátnőm. Előtte volt egy velem egy idős barátnőm, aki azt sem tudta, hogy tulajdonképpen mit akar kezdeni magával, sőt, talán még most sem. Pedig már akkor idősebb volt, mint a jelenlegi barátnőm. Én is tudom, hogy nem éppen hétköznapi a kapcsolatunk, de ha szeretjük egymást, és minket nem zavar, hogy a másik éppen idősebb vagy fiatalabb tőlünk, akkor másoknak nem teljesen mindegy?

Ha valaki volt már hasonló élethelyzetben megírhatná, hogy hogyan értette meg a családjával, hogy semmi közük a magánéletükhöz!


2017. okt. 18. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem túl nagy, simán belefér.
2017. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mi mit szóljunk a 25 év korkülönbséggel? :)
2017. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a barátnőd diák még, valahogy nekem ez jön le abból, hogy kiemelted a karriert saját részről. Meglátjuk mit hoz nektek a jövő, a korkülönbség belefér teljes mértékben. Az meg, hogy így egyedül építed a jövőtöket, hát istenem, ha szétmennétek véletlen akkor minden a tiéd, legalábbis amíg nem házasodtok.

Én mindenképp letojnám a véleményüket ilyen téren


F

2017. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

#2 te mennyi idős vagy? 15 s a párod 40??

Kérdező: ha te boldog vagy vele,akkor mit érdekelnek a számok,az értelmi szintet nem a földön eltöltött idők növelik. Konkrétan a családomat nem igazán érdekli a magánéletem,legyek boldog s annyi. Ezt tanácsolom neked is.

2017. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze nem egy érett ember még 20 évesen, de nem is gyerek már, nem tizenéves, valahol a kettő között. Szerintem sem nagy a korkülönbség ebben a korban, nincs generációs szakadék sem köztetek. Más lenne, ha harmincas lennél, akkor azt mondanám, miért foglalkozol kislányokkal, nem akarsz felnőni? De szinte egy korosztály vagytok. A szülőkkel pedig meg kell vívni a csatákat, egyszer neked is fel kell nőni és keresztül vinni a döntéseidet, anélkül, hogy jogot formálnának a beleszólásra. Hajrá.
2017. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2-es hello :)

Akkor mi mit mondjunk a 27 évvel?Mégis évek óta boldogan élünk együtt.


Kérdező, ha megértitek egymást, nincs azzal a 7 évvel semmi probléma.

2017. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 25, a párom 50.
2017. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En ezt meg "korkulonbsegnek" sem neveznem.
2017. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok párnál figyelhető meg hogy 7 év van köztük. Legalábbis rengeteg ismerősömnél tapasztalom ezt.

szerintem nem sok. Ha te bevárod őt mondjuk családalapítással vagy ő szívesen alapítana családot fiatalon akkor , vagyis össze tudjátok egyeztetni a terveiteket a jövőre vonatkozólag ha annyira komoly , akkor teljesen jó.

Különben sem öreg egyikőtök se , se te ő meg pláne.

Hova kéne rohanni?

2017. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Én 19 éves vagyok, a barátom 28. És még soha nem volt emiatt semmi probléma. Sőt, sokkal jobb. Alapból olyan beállítottságú vagyok, hogy hamar szeretnék családot. Egy velem egykorúval ezt például nehezebben tehetném meg. Szerintem neked is kényelmesebb, hogy nem nyaggat egy veled idős nő, hogy gyereket akar. Szerintem 6-10 év korkülömbség nagyon is ideális, ha a lány hamar szeretne családot, a férfi később. Mi 2 éve leszünk együtt tavasszal, és tényleg minden rendben van. Szeretjük egymást, tetvezzük a közös jövőnket. Szerintem ezt a biztonságot egy velem idős fiúval nem érezném. Ha komolyan gondolod vele, később anyukád is el fogja fogadni. Főleg, ha majd látja, hogy az unokájának szép, fiatal anyukája van. Egy 20 éves lány, aki tudja, mit akar, nem gyerek. Oké, még én sem érzem magam felnőttnek, nagyon anyukámra vagyok utalva, és nem vagyok valami talpra esett. Viszont tudom, mit szeretnék elérni sz életben, és azt is, hogy mire odáig jutok, megérek a feladataimra.
2017. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!