Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez felér egy megcsalással?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon régóta együtt vagyunk, és általános iskola óta ismerjük egymást.

Az utóbbi években, ahogy befejeztük a középiskolát ő mindig dolgozni jár, meg OKJ-ra, és semmire sincs ideje, rám sincs.

Azért "néha" találkozunk, de megromlott a kapcsolatunk, és nekem már sok volt, így se veled se nélküled állapotban vagyunk.

Az az igazság,hogy én nem tudom elképzelni mással az életem, én őt szeretem, és bízok benne,hogy idővel változni fog ez a "nem érek rá" szlogen.Ugyanakkor magamból kiindulva tudom,hogy én arra érek rá amire akarok, ugyan így ő is tudna rám időt szakítani ha annyira akarna.Ettől függetlenül megértem, és tudom,hogy tényleg dolgozik, meg tanul.


Múlthéten egy házi buliba voltunk, ugyan a barátnőm nem volt ott, de a legjobb barátnője igen.Nem kell félreérteni, ő csak a hírvivő.

Ugyanis az történt,hogy eléggé felöntöttem a garatra, és ledőltem aludni.Hajnali 3-kor mellém feküdt egy egész csinos lány akit amúgy csak látásból ismertem, ő is be volt rúgva, de relatíve értelmes beszélgetésbe keveredtünk, konkrétan reggel 7-ig beszélgettünk, pedig hulla voltam.

Nem farkaltam meg, talán nem is tudtam volna fizikailag.

Annyi bűnöm van,hogy felvettük a kis kifli nagy kifli pózt, és mikor már kitisztultam reggel felé, akkor párszor a lányba állt a szerszámom, de nem tudatosan irányítottam, ezek a reggelek már csak ilyenek.(természetesen nem a lába közé állt be, meg nem is a szájába, csupán ahogy érte ruhán mindenen keresztül)

Ez a része még a legkevesebb, mert őszintén szólva nekem ez az összebújás/együtt alvás ezerszer többet ért mint a szex.Nem vagyok egy túlzottan érzelmes típus, nem kifejezetten vágyok az ilyen alkalmakra, de ez eszméletlenül hiányzott, nem is tudom,hogy a barátnőmmel mikor aludtam együtt.

Cseppet sem bánom,hogy ez megadatott nekem.


A barátnőm meg teljesen ki van bukva, nem is dühös, hanem szomorú, és megcsalásnak éli meg ezt az egészet, de szerintem ez rohadtul nem az...maximum érzelmileg, de ha ez érzelmi megcsalás akkor ő évekkel ezelőtt megcsalt engem érzelmileg, és azóta is csalogat.

Sajnálom őt, és tudom,hogy bármit írtok számára megcsalás lesz, viszont magam miatt érdekelne,hogy szerintetek?

Elfogadom ha nincs igazam, kicsit elfogult vagyok magammal szemben, és sajnáltatom magam, mert nem lehetek azzal a lánnyal akit szeretek.


2017. okt. 21. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Annak számít. Ha lenne egy csepp önbecsülése a lánynak, kidobna. Ha meg neked lenne gerinced, te szakítanál vele, hogy találjon egy normális férfit, aki szereti őt.
2017. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Számomra megcsalás, de amúgy sincs értelme már a kapcsolatotoknak. Keressetek mást, akivel boldogok vagytok.
2017. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eleve én nem érzem jól magam a kapcsolatunkban, szóval nem értem miért neki kéne kidobnia?!

Ha azért nem ér rám, mert már nem szeret úgy, akkor mégis miért nem mondja azt, hogy ágyő?

Ha meg szeret, miért nem képes rám időt szakítani?

Nem lehet 8 órát dolgozni, meg 8 órát iskolába járni és 8 órát aludni, ha még van egy barátod is.

Ha nem férek bele az idejébe ne legyünk együtt.

Persze könnyű mondani, én szeretem őt, és még talán ez a szar kapcsolat is jobb mint nélküle élni, de nekem is vannak szükségleteim, igényeim.

9 éve vagyunk együtt mint pár, ebből az utolsó 3 év tragikus volt.

Neki arra van igénye, hogy dolgozzon,pénzt keressen, és hogy tanuljon,okos legyen.

Érhető.

Nekem arra van igényem,hogy dolgozzak, és együtt legyek valakivel akit szeretek.

Ez utóbbit lényegében 3 éve hanyagolom, nem b*sztam fűvel-fával, inkább kiverem egy nap 5x, de nem farkalok más lányokat, miatta.Inkább heti 1x, vagy 10 naponta 1x de akkor vele.

Most együtt aludtam egy lánnyal, akivel jól éreztem magam, mert egy olyan igényemet elégítette ki amit 3 éve nem kapok meg.

Nem járt a farkam egyik testnyílásában sem, egy puszit sem adtam neki, -és bevallom az igazat, azért mert úgy be voltam rúgva,hogy nem tudtam volna megtenni fizikailag.Reggel pedig fizikailag képes lettem volna, de lelkileg már nem.

Magyarul ha közepesen ittas lettem volna, akkor simán lefekszem ezzel a csajjal.

De ennek oka van, 3 k*b*szott évnyi oka....

2017. okt. 21. 16:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, az elsőnél a stílus nem tetszett, de mindkettőt hasznosnak értékeltem, a válasz kommentem ellenére csak az igazamat próbálom keresni, vagy választ kapni a kérdéseimre, ha már ő nem válaszol ezekre, talán más segít valami elfogadható magyarázatot találni.
2017. okt. 21. 16:49
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Most elgondolkodik rajta, hogy mit akar tőled. Legalább erre jó volt ez az egész. Neked pedig arra, hogy rádöbbenj, 3 éve nem élsz párkapcsolatban.

Fiatal vagy még, miért senyvedsz valamiben, ami neked nem jó? Tudod hány normális lány van, aki normális férfit akar? Akire rábízhatja magát, átölelhet, normális értékrenddel bír?

Így akarsz még élni ki tudja hány évet? Hamar eltelik az az idő, amit élvezhetünk. Megcsalás, nem megcsalás... Jelen esetben nem ez a kérdés. Hanem hogy hogyan tovább.

2017. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Számomra megcsalás lenne. Méghozzá sokkal rosszabb, mintha a farkadat dugtad volna akárhová.

Persze, ez egyszeri eset volt, random csajjal, szóval talán nem akkora bűn, mintha mondjuk lenne egy "lelki társad". Ez még talán megbocsátható.

Ha másra nem, arra jó volt az eset, hogy felnyissa mindkettőtök szemét.

Most állítsd falhoz a barátnőd, amiket itt leírtál, mondd el neki szépen egyben. Ha nem hajlandó változtatni, akkor nem egymáshoz valók vagytok. Igen, régóta vagytok együtt, de ha évek óta szenvedsz - és neki ez így jó, nem akar változást - akkor kár kínozni magad. Előbb-utóbb megcsalás lesz a vége, még ha "nem is vagy olyan".


Egyébként miért nem éltek együtt ennyi idősen, ennyi kapcsolat után? Rengeteg szabadidő problémát megoldana, hogyha másra nem is, de közös alvásra, összebújásra, stb. jut idő.

2017. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én egyedül élek, de ő nem akar ideköltözni, mert messze van a munkahelyétől, és a legtöbbször ezért nem akar itt aludni sem.Amíg nem dolgozott szinte itt élt.

Az a baj,hogy a részemről 9 év az 9 év, és még soha nem voltam együtt mással.14 éves koromban egy lány lepipázott, rohadt szar volt, de ezen kívül csak a barátnőmmel volt szexuális kapcsolatom, és emiatt kicsit félek is változtatni.

Ő külsőre is tökéletes, nem csak szerintem, mások szerint is, e mellett okos, és minden megvan benne ami kell.

Biztos vagyok benne,hogy olyan barátnőt nem fogok találni aki kicsit is hozzáfogható.Nem is az,hogy hasonlót, mert nem az a lényeg, de nehéz...tudom, van akit 40 év után dobnak, szóval a 9 évünkkel elbújhatunk.

Amúgy az igaz,hogy nekem is rosszul esett volna ha ő bújik össze egy másik fiúval, de nem volt betervezve, részegen meg nem annyira fogtam fel a dolog súlyát.

De mint írtam, nem bántam meg, csak sajnálom, hogy így alakult.

2017. okt. 21. 17:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mentséged nincs, indítékod van. Ugyan ez igaz rá is. Már csak annyi a teendő, hogy eldöntitek mit kezdtek ezzel a helyzettel.

31/f

2017. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös leírta nagyon szépen, amit akartam.


Ne bánd a dolgot, mert ez egy vészcsengő mindkettőtöknek.

Megcsalni mondjuk nem kéne, legyen szép emlék a 9 év is, ah esetleg ez a végét jelzi.


Én úgy látom, itt most főleg a lány hozzáállásán múlik, mert igazad van: mindenkinek arra van ideje, amit akar.

Olyan nincs, hogy mindig te vagy, akit hanyagol. Talán ő már nem szeret úgy, csak képtelen ezzel szembenézni és a szemedbe mondani. A munka, stb lefoglalás meg ezek mögé bújás meg erre tökéletes, neki is, mert nem kell szembenéznie a problémával..


Szär dolog ez.

De ha nem változtat, ennek annyi, szakíts, hiszen fiatal vagy a nyugger életmódhoz. Az életünk pedig csak telik ellettünk.


9 év alatt azért változik az ember, mint láthatod, sajnos nem garancia semmi arra, hogy sose legyen vége. Az ember változik, és ennyi.


Egyébként meg tök értékes srácnak tűnsz, és sokan örülnének azoknak az értékeknek,amit te képviselsz.


Ha a barátnőd ezt nem értékeli, az az ő baja. Biztos vagyok benne, hogy más életét boldoggá tudnád tenni. ;) És vica verza.


Szóval fel a fejjel, még csak az első lépcsőfokon vagytok: felszínre tört végre a probléma. Ne söpörjétek megint a szőnyeg alá, ahogy évek óta..

2017. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

"és minden megvan benne ami kell"


Hiszen pont most írtad le, hogy nincs meg benne, ami kell, mert egy olyan alapvető dolgot nem tud/akar megadni neked évek óta, mint a legalapvetőbb intimitás... A többiről nem is beszélve...


Nem tudom, ha én egyszer "kipróbáltam" az együttélést a kedvesemmel, én nem mondanék le róla csak azért, mert messze van a munkahelyemtől. Azért meg főleg nem, mert így kábé nullára redukálódott a köztetek lévő kapcsolat minden téren.

Én azt gondolom, hogy az a nő, akinek ez így megfelel, az nem szerelmes. A szerelmes nőnek hiányozna az együttlét, és keresné a megoldást a dologra. Az nem megoldás, hogy "nem érek rá".


Nem akarlak elkeseríteni, meg nyilván ennyiből nem is ismerlek behatóan, de úgy sejtem, titeket már csak a megszokás tart össze. Meg a félelem, hogy el kell veszíteni az "elsőt".

De hidd el, nem számít, hány kapcsolat van a hátad mögött, az ember mindig fél elveszteni a konfortzónát. Mindig ott lesz, hogy mi van, ha nem lesz jobb.

De ne az emlékekbe legyél szerelmes, hanem egy olyan nőbe, aki ott van melletted.

Ha azt akarod, hogy ez a jelenlegi nő legyen... nos, akkor ezt nagyon keményen a fejébe kell verned, hogy valami választ kicsikarj tőle.

(Gyanítom, így neki jó. Te vagy a kényelmes pulcsi, ami régi is meg kinyúlt is, de azért még mindig puha és jó. Bocs.)

2017. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!