Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S betörtem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S betörtem a barátom telefonját és nemsokára haza ér mit mondjak majd neki?

Figyelt kérdés
Kölcsön vettem a barátom telefonját,mert szerettem volna felhívni az anyukámat. Az én telóm szervízben van még. Viszont kicsúszott a készülék a kezemből és a padlón koppant a pàrom telefonja. :((( Az egész képernyő betört,nem is érzékel semmit. Ennek annyi lett :((( tök véletlen történt az egész. Drága volt a telefonja és nagyon szerette. Tele volt képekkel,videókkal, tudom,hogy egy csomó telefon számot elmentett pl kollégàk teló száma,barátok,ismerősök..ahj :(( mind ez egy órája történt kb. Nagyon màzlim van,mert a félre takarított számlámon van 80 valahány ezer forint,bőven jutna egy új telóra. Holnap megyek veszek neki egy másik telefont :(( viszont most nem tudom mit tehetnék?? Nagyon mérges lesz szerintem úgy hogy leléptem otthonról,azt üzentem a barátomnak,hogy futni megyek. Amúgy tényleg szoktam, de ma nem terveztem. Ő még csak most fog haza érni, a tesójánál volt. Ezer éves képei voltak rajta :( nagyon bűntudatom van. Nem is tudom mit mondjak majd neki :( ? Hogy..nem is én voltam. Lehet azt mondom,hogy ő rakta úgy biztos..hogy leesett..én észre se vettem csak később és néztem,hogy "jé ez betört". Vagy fi@gom nincs már mit csinàljak?
2017. okt. 21. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Mondd azt, hogy ma bevállalod az anált. :D
2017. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Miért annyira bonyolult és nehéz manapság őszintén beszélni a párunkkal?

Mond meg neki, hogy mit tettél és hogy vállalod a tettedért a következményeket.

2017. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha androidos, akkor a képek valószínűleg memóriakártyán vannak, vagy fent a felhőben, a számai meg a google fiókjában, szóval szerintem ezek miatt nem kell aggódnod, de szerintem még javítható is a telefon. Fel a fejjel, így hogy még pénzed is van, nem hiszem hogy van miért aggódnod.
2017. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mond el az igazat. Majd kicserélitek a képernyőt. Vagy ha lehet,akkor számítógépre csatlakoztatni a telefont,s átmásolni a menthető adatokat,ez függ a károsodás mértékétől.
2017. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Heart of Darkness ***** válasza:
92%
Nyugi, a telefonon lévő adatokat le lehet menteni még így is. Mond el neki, hogy mi történt.
2017. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az adatokat, fotókat vissza lehet állítani. Valószínűleg simán a számítógépre csatlakoztatva is.

Eleve a telefonszámokat felthetően az e-mail fiókjára mentette.

2017. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
"Drágám,a párod ,alias én, annyira életképtelen picha vagyok,hogy még a telefonodat is elqrta"
2017. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Valami agresszív állat a párod vagy mi?

Én meg rácsuktam a csomagtartó ajtaját a telójára, elmondtam, kicsit szomorú volt, ennyi. A következő telefonjába adtam pénzt. Nem értem mi olyan bonyolult ezen.

2017. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem akkora eletbevago tragedia. Mellesleg o (is) a hulye, hogy nem hasznal tokot es uvegfoliat. Szamtalanszor leejtettem mar az iPhoneomat, mindketto van rajta, csak az uvegfolia repedt egy kicsit es ennyi. Manapsag ALAP, hogy okostelefont tokban, uvegfoliaval hasznalunk. Akkor is, ha csak egy 80 ezres darabrol van szo.
2017. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Iphone telefonja van,volt. A 80 ezer kevés lesz..de ennyivel betudok most szállni plussz a másik kártyámon is van még. Amúgy nem örült neki. Káromkodott egy jó hosszút aztán most azzal jön,hogy nem kell kifizetnem,nem vagyok normális. Majd ő vesz magànak újat, előfizetéses lesz inkább,de nem vehetek neki telót.
2017. okt. 21. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!