Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S betörtem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S betörtem a barátom telefonját és nemsokára haza ér mit mondjak majd neki?

Figyelt kérdés
Kölcsön vettem a barátom telefonját,mert szerettem volna felhívni az anyukámat. Az én telóm szervízben van még. Viszont kicsúszott a készülék a kezemből és a padlón koppant a pàrom telefonja. :((( Az egész képernyő betört,nem is érzékel semmit. Ennek annyi lett :((( tök véletlen történt az egész. Drága volt a telefonja és nagyon szerette. Tele volt képekkel,videókkal, tudom,hogy egy csomó telefon számot elmentett pl kollégàk teló száma,barátok,ismerősök..ahj :(( mind ez egy órája történt kb. Nagyon màzlim van,mert a félre takarított számlámon van 80 valahány ezer forint,bőven jutna egy új telóra. Holnap megyek veszek neki egy másik telefont :(( viszont most nem tudom mit tehetnék?? Nagyon mérges lesz szerintem úgy hogy leléptem otthonról,azt üzentem a barátomnak,hogy futni megyek. Amúgy tényleg szoktam, de ma nem terveztem. Ő még csak most fog haza érni, a tesójánál volt. Ezer éves képei voltak rajta :( nagyon bűntudatom van. Nem is tudom mit mondjak majd neki :( ? Hogy..nem is én voltam. Lehet azt mondom,hogy ő rakta úgy biztos..hogy leesett..én észre se vettem csak később és néztem,hogy "jé ez betört". Vagy fi@gom nincs már mit csinàljak?
2017. okt. 21. 21:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Értelmes és normális emberek vàlaszát köszönöm :)
2017. okt. 21. 22:31
 12/18 A kérdező kommentje:
Tok volt rajta amúgy,de kivettem belőle és úgy akartam használni.
2017. okt. 21. 22:32
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Azt a brutális mennyiségű megtakarítást azért ne szórd el egy új telóra, valószínűleg elég lesz egy képernyőcsere. De komolyan, hogy a toszban tudják az emberek folyton úgy földhöz kenni a telefonjukat, hogy szilánkosra törjön a kijelző?
2017. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A telefon a pultnak a széléről pattant a padlóra. Nagyot koppant,azonnal tudtam hogy betörtem a képernyőt.


Na még egyszer köszi a vàlaszokat. Jóéjt

2017. okt. 21. 22:40
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Tokban van, de az idióta kiveszi és úgy akar telefonálni... bahh!
2017. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer egy telefon a szemem láttára esett le mindössze 50cm-ről a betonra, és rögtön betört a kijelző. Ha mesélik, el sem hiszem.
2017. okt. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

Ez mitől párkapcsolat?

Mivel töröltetted a hsz, kicsit bővebben kifejtem:

Történik egy egyszerű - bár kellemetlen baleset, ezért te elfutsz otthonról - gondolom a telót azért kitetted az asztalra, hadd lássa meg rögtön.

És mégis meddig kell futni ilyenkor? És mit fogsz csinálni, ha valami komolyabb probléma lesz köztetek?

2017. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%

#14:

Este van, este van: kiki nyúgalomba!...

...Nagyot koppan akkor, azután elhallgat.

Mintha lába kelne valamennyi rögnek,...

2017. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!