Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a párom?

Figyelt kérdés

Egészségügyi problémáim vannak, azonban nem mentel el orvoshoz megnézetni magam, de a páromnak at mondtam voltam, és kamuztam a diagnózisról is.

Emellett amúgy is volt vita arról hogy nem éreztem hogy eleget figyelt volna rám, és tudom hogy ez gyerekes volt, de akkor mar tovabb vittem a sztorit a korhazrol, hogy erdekli-e.

Azóta nem tud bennem egyaltalan megbízni és a kapcsolat jövőjén gondolkodik napok óta és találkozni sem akar velem.

Azt mondja szeret.

Tudom hogy szanalmas húzás volt és hogy akaratérvényesítés gyanánt sem nézzük hülyének a másikat, de nagyon sajnálom, és ezen kívül semmi másban nem hazudtam neki.


Tudom hogy én vagyok a hülye.


Mit tehetnék? :(


2017. okt. 22. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem tudja mit akar, mert attól tart, hogy ez meg fog ismetlodni ha megint nem úgy viselkedik ahogy szerintem kellene

De már belátom hogy egy hülye vagyok és nem akarom elveszíteni

Nem lesz többé ilyen... Hogy nyerhetnem vissza a bizalmat?

2017. okt. 22. 17:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a diagnózis?
2017. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Végülis azt mondtam hogy nincs semmi bajom, csak gyógytorna kell stb, ami kamu volt teljesen

Ettől függetlenül a probléma fennáll, a egy másik kérdés hogy hülye vagyok hogy nem voltam vele orvosnál

2017. okt. 22. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:

Csakfőleg egészségügyi dologgal nem kellett volna hazudnom

Teljesen jogosan vesztette el a bizalmát, de nem hhiszem hogy ne érdemelnék még egy esélyt..

2017. okt. 22. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nem tehetsz mást, mint vársz. Megvárod, amíg a párod dönt.
2017. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem nem érdemelsz.


Aki egyszer hazudott, fog máskor is.


Én hasonló okok miatt dobtam ki az exemet, ő is mindenféle kamubetegséggel jött.


Aztán persze esküdözött így meg úgy, de leszarom. Csalódtam benne, onnantól kezdve látni sem akarom.

2017. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem mindenki ugyanolyan
2017. okt. 24. 19:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Illetve nem tudom figyeltél-e

A betegség nem kamu, csak orvosnál nem voltam...

2017. okt. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!