Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Mert együtt mentünk volna a Balatonra(ő,én meg a családja),de én nem tudtam menni.Hiába mondja ,hogy nem haragszik,de a hangján hallani,hogy meheztel.

Ehhez rtudnátok tippekez adni?



2014. júl. 21. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, miért nem tudtál menni velük. Ha tényleg rajtad kívül álló oka volt, akkor szerintem ahelyett, hogy ki akarnád engesztelni, inkább gondolkozz el azon, kell-e neked olyan barátnő, aki téged hibáztat olyan dolgokért, amik nem rajtad múlnak, és jogtalan sértődik meg azon, hogy nem tudod vele tölteni életed minden áldott pillanatát. :)
2014. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nálunk az a helyzet,hogy a nagymamám egyedül van,mert 1 éve meghalt a nagypapám.Most nagyon beteg és csak egyedül én értem rá egyedül a családból.Ezért nem tudtam menni.

Ez viszont arra jó volt,hogy túl tegyem magam az együtt alvásos dilemmámon.

2014. júl. 21. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát már ne is haragudj, de ez a lány nagyon éretlen, és teljesen ki akar sajátítani. Normális ember megérti ezt, és nem fog hisztizni miatta.
2014. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk én arra gondoltam, hogy veszek neki virágot, ha neki is megfelel,akkor nálam aludhat,meg elhívnán 1 cukrázdába,utána meg sétálnánk egyet.

Csak amiatt izgulok,hogy ezekhez mit fog szólni,mert vallásos(mormon).

2014. júl. 21. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
A csaj ok nélkül, jogtalanul megsértődött rád, és még te küzdesz, hogy kiengeszteld? Meg is érdemled akkor :(
2014. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fényember ***** válasza:
Szerintem megérti hogy a nagyszülődre kell vigyáznod. Nem hiszem hogy különösebben haragudna rád, persze rosszul esik hisz bele élte magát már nagyon, de teljesen megérti hogy más, fontosabb kötelességed van. Vegyél neki egy csokit amit szeret csak hogy érezze hogy ha tehetted volna szívesen vele lettél volna, ennyi is bőven elég. :)
2014. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vagy szerintetek a séta,a cukrázda,meg az együtt alvás jó ötlet?

Eredetileg ő szerette volna a Balatonon,csak az nem jött össze sz elöbb elmondott okok miatt.

2014. júl. 21. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem haragszik, csak bántja, hogy nem jött össze...


21F

2014. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de jó lenne rájönni.
2014. júl. 23. 14:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Most megint ugyanez a helyzet,csak annyi a különbség,hogy a fogászat miatt nem tudok menni és hogy hétfőre meghívtak magukhoz.
2014. aug. 9. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!