Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret, szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, elég nehezen nyílik meg és mutat ki bármit is. Ezt mondta is. Én nagyon beleszerettem, pedig nem vagyok ilyen típus, most mégis, de nagyon félek, hogy pont őt fogom elveszíteni.

Sosem ölel meg magától, azt mondja, neki erre nem nagyon van szüksége. Akkor bújik hozzám, mikor én megyek oda. Sosem mondja, hogy szeret. Mikor összejöttünk, akkor azt mondta, hogy belém szeretett. Nem sok időt töltünk együtt, de néha úgy érzem, ő annyira nem is vágyik többre.

Mikor összevesztünk, akkor éreztem egyedül, hogy nem akar elveszíteni, akkor szerelmének hívott meg könyörgött kb, hogy bocsássak meg, nem történt nagy dolog, nem csalt meg meg semmi ilYesmi, csúnyán beszélt velem főként.

Várjak még egy kicsit,

hátha idővel jobban megnyílik és változik, vagy szakítsak vele?

Én 22 vagyok, ő 24.


2017. okt. 23. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Vlsz. így nevelték...
2017. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És emellett pedig még nagyon gyakran kritizálta a viselkedésemet, mert én sokkal pörgősebb típus vagyok, mint én. Ami neki annyira nem jött be...
2017. okt. 23. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg ilyen típus, és nem fog változni. Jobban jársz, ha tovább keresgélsz.
2017. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
* mint ő.
2017. okt. 23. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyan ez van bar mi egyutt elunk elejetol fogva ilyen... Bar tudom h szeret mi 3eve vagyunk egyutt fekszunk akkor szokott simogatni neki ez a szeretgetes es ennyiben ki is merul.. Nem fog valtozni ilyen tipus en 26N ő 32F
2017. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből azért nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Én alapvetően elég ölelgetős vagyok (lennék) és igényem lenne arra, hogy tízpercenként odabújjak a páromhoz. Ő viszont egyáltalán nem ilyen típus. Utál ölelkezni, amikor magától rájön akkor csodaszámba megy és rövid ideig tart. 13 éve vagyunk együtt. Viszont szeret. Nem az ölelésekben és a szavakban nyilvánul meg, hanem sok minden másban csak észre kell venni. ;)
2017. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!