Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FlakerS kérdése:

Mennyasszonyom miért nem kívánja a szexet velem?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt ebből 2.5 éve élünk együtt.

Olyan gondom van hogy mostanában szinte alig van testi kapcsolat közöttünk. Beszéltünk erről hogy mégis miért. Az okok ezek voltak 3 műszakba dolgozik fáradt, nincs az a meghitt hangulat nálunk sajnos anyossal lakunk egyenlőre illetve hogy mostanában hogy én gyorsan leakarom tudni hogy üres legyen a zacsi. Ezen ugye változtattam és tényleg odafigyelek rá hogy kellő képpen felizgassam, de még így is visszautasít.


Tudnátok ötletet tippet adni? 28F


2017. okt. 24. 08:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Mert más már kezelgeti.
2017. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanezt akartam írni, mint az első.
2017. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Gondold végig, marad-é a menyasszonyod? Nagy a valószínűsége, ez csak romlani fog.
2017. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándult.
2017. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg fogalmad sem lehet rola, hogy hany alkalommal volt neki szar a szex a felfogasod miatt, igy egyszeruen megunta.
2017. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy igy ez egy öngerjesztö folyamat. Biztos, hogy neki sem jo, hogy annyira faradt es kimerült, mert megfelelöen kell teljesitenie a munkahelye, hogy mar nincs energiaja az együttlethez. Aztan csak ra tesz, hogy neked nem tud megfelelni. Elvaraskent fogalmazod az együttletet, amit nem teljesit. (Akar a legszebb szavakkal is fogalmazhatsz, tudatosan vagy tudat alatt akkor is az jön le).


Nem tudom, hogy ez segit e, de voltam hasonlo szituacioban (kiveve, hogy csak ketten eltünk együtt). En arra ügyeltem, hogy minel több altalanos terhet vegyek le a vallarol, mert sokkal kevesebb idöm/energiam ment a munkamra (függetlenül attol, hogy joval többet kerestem). Föztem, mostam, takaritottam. Es szoba sem hoztam a szeretkezest. Nem rögtön, de par het elteltevel teljesen rendbe jött a nemi eletünk. A hazimunkaval együtt sem jött össze a napi 8 ora es nekem emellett is volt idöm magammal foglalkozni, edzeni, motorozni stb. Igy egyaltalan nem ereztem igazsagtalannak, hogy atvallaljam ezeket.

2017. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A vágyakozás után eljött a megszokás időszaka... monoton, plusz egyéb nehézségek...ha most nem sikerül felpörgetni a kapcsolatot, akkor valószínűleg vége lesz...
2017. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

"Mostanában gyorsan le akarom tudni, hogy üres legyen a zacsi"

Na ez volt az a pont amikor úgy gondolon a sajat kérdésedet válaszoltad meg.

Mekkora suttyó lehetsz :D

2017. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#5 és #6 jókat írt, fogadd meg...

Az a gond, hogy a lányban már - ki tudja, mióta - az rögzült, hogy a szex veled kötelesség, nem pedig élvezet (emellett ott a fáradtság, és a meghittség hiánya; anyósjelölt).

Ez nem fog csettintésre rendbejönni, sőt, vszeg több időbe telik majd, mint amióta ő csak “elszenvedője” a szexnek. Ne várj csodát, és persze ne légy türelmetlen, önző fhaszfej.

2017. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

-A párod fáradt,nincs energiája legtöbbször (és nem látom rajtad a segítő szándékot)

-Az anyóssal él,biztosan nincs annyi intimitás,mikor egy harmadék fél benne van a magánéletben

-Te önző módon idáig magadra gondoltál,az ő öröme nem volt meg


Olvasd már el ezt és gondolj már bele: szerinted melyik ép eszű ember akarna ezek mellett bármilyen intim kapcsolatot veled?

Mikor meg kell húznia magát,nem lehet olyan hangos amilyen akar vagy nem csinálhatja ott ahol akarja mert van egy harmadik fél. Mikor egésznap gürizik és meg nem áll,fáradt és elege van mindenből. Mikor a kedves párja ezzel nyaggatja,közben olyan önző mint egy kiskamasz és egyszerűen neki ez elég. Elvárod tőle,hogy olyat tegyen amit nem is élvez,mert nem teszed neki lehetővé. Lehet ebben "megváltoztál" de én ezek után nem bíznék benned,nem érezném jól magam veled. Ennyi a válaszom. Neked nem való komoly kapcsolat,sem házasság!

2017. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!