Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FlakerS kérdése:

Mennyasszonyom miért nem kívánja a szexet velem?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt ebből 2.5 éve élünk együtt.

Olyan gondom van hogy mostanában szinte alig van testi kapcsolat közöttünk. Beszéltünk erről hogy mégis miért. Az okok ezek voltak 3 műszakba dolgozik fáradt, nincs az a meghitt hangulat nálunk sajnos anyossal lakunk egyenlőre illetve hogy mostanában hogy én gyorsan leakarom tudni hogy üres legyen a zacsi. Ezen ugye változtattam és tényleg odafigyelek rá hogy kellő képpen felizgassam, de még így is visszautasít.


Tudnátok ötletet tippet adni? 28F


2017. okt. 24. 08:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Számos oka lehet, hogy egy nő nem akarja már annyit vagy egyáltalán a szexet. Lehet lelki oka, fizikai fáradtság, párkapcsolati probléma, esetleg nem ismert betegség. Miért kell mindjárt arra gondolni, hogy más "kezelgeti"??? És miért nem fogadja el a férfi, ha a párja nem akarja? A kapcsolat kezdetén még mást sem akarunk, de ez idővel alább hagy és az erőltetés nem fog segíteni. Aki 3 műszakban dolgozik, annak az utolsó gondolata lesz az, hogy még saját jókedvéből lepedő akrobatikázzon. Sőt olyan helyzet is lehet, hogy a kimerültség miatt el se tud menni. Így meg érthető módon nem sok kedve van hozzá. De ha korábban még szexelt veled ennek ellenére, akkor lehet, hogy meg kellett játszania az orgazmust, hogy te elégedett légy. Ezt se lehet örökké játszani...és szép lassan elmegy a kedv az egésztől.
2017. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha hétvégén sem bír teljesíteni, akkor megfontolandó a kapcsolat lezárása, mert valószínűleg nem is akar.

Te meg - gondolom - nem akarod cölibátusban (egy-két, gyereknemzési alkalmat kivéve) leélni az életedet. Szóval ha ennyire képtelen a kedvedre tenni, akkor ebből nem lesz házasság (vagy épp rossz házasság lesz), SzVSz.


Ugyan a jó szex nem tart össze egy házasságot, de a hiánya garantáltan tönkreteszi azt.

2017. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert 4-ik műszaknak "érez"...s "kényelemből" él veled...ez a dolog behalt.
2017. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
Próbáljatok meg elmenni egy welnessre+átbeszélni a dolgokat, hogyan tudsz neki segíteni
2017. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg olyan sokszor akartad hyorsan letudni, hogy az utóbbi időben neki egyáltalán nem volt jó a szex. Így meg, ráadásul ennyi munka mellett... Minek legyen kedve a szexhez, ha az csak a te kielégülésedről szól?

Mikor vettél neki utoljára virágot? Vagy vártad haza vacsorával? Vittél neki a tvhez egy finom rágcsát és ölelted át? Vagy maszíroztad meg?

Elég önzőnek tűnsz a leírásból, pedig a menyasszonyodról van szó. Szerintem sokkal figyelmesebbnek kéne lenned más apróságokban is, akkor majd megjön a kedve a szexhez is.

2017. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Pár sorba válaszolok nektek.


Mivel ő 3 műszakba dolgozik igen is a kedvébe járok. Kimegyek érte kocsival ha végez vagy kiviszem melóba.


Nem erőltetem vele a szexet főleg nem hétköznap amikor tudom hogy fáradt illetve én is az vagyok.


Házi munkába bőven segítek neki főleg amikor éjszakás.


A szex nálunk mindig is jó volt odafigyeltünk a másikra hogy mind2nknek jó legyen. Soha nem akartam es soha nem zavartam le hogy csak ürítés legyen.


Sokat teszek a kapcsolatért hogy minden flottul menjen és ne legyenek balhék. Mindent megbeszélünk ha jó ha rossz.


A wellness hétvége jó ötlet, illetve most hétvégén is csak kettesbe leszünk a lakásba.


Esetleg tudnátok pár praktikát hasznos tanácsot mondani nekem hogyan tudnám egy kicsit a tüzet visszahozni a kapcsolatunkba?

2017. okt. 24. 15:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Talán ne csak ürítésre használd, ahogy írtad
2017. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
"Ugyan a jó szex nem tart össze egy házasságot, de a hiánya garantáltan tönkreteszi azt." => Bocs, de a "gyorsan lezavarom, hogy üres legyen a zacsi" minden, csak nem jó szex...
2017. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Pont az hogy én nem zavarom le gyorsan odafigyelek rá hogy neki is jó legyen.
2017. okt. 24. 19:13
 20/22 anonim ***** válasza:
De akkor ezt miért írtad a kérdésben?
2017. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!