Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis? Miert lehet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Miert lehet ilyen?

Figyelt kérdés
A baratom 21 eves de mindig ugy viselkedik mint egy gyerek, hisztizik egesznap (privatban szivesen meselek barkinek akit erdekel de most nem szeretnek hosszu unalmas regenyeket irni:) ). Utoljara azon sertodott meg hogy forro furdoztunk volna de megkertem hogy legyen sziven elmosogatni mert mar delelott megigerte, (egyebkent en csinalok minden hazimunkat) foznom kellett utana. Fejeket vagott es durcazott es nagy nehezen fel ora alatt elmosta a 4 tanyert. Elotte mondogatta hogy o nem furdik igy mar en meg naivan gondoltam hogy akkor leengedem a vizet nem varok re erre benyit es mondja, hogy o most akart furodni. Kimentem o ram csapta az ajtot es azota is duzzog, nem szol hozzam. Ez a mai eset, az anyjanak erzem magam nem a baratnojenek:(

2017. okt. 25. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, miért ilyen? Az a kérdés, miért vagy vele?
2017. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, ki szorakozna egy hisztizo kisgyerekkel... hogy lehet egy ilyen kis görcsre ferfi minosegben felnezni egyaltalan? Vagy ne adj isten' megkivanni? Kepzelem az esteiteket: "Ah, dragam, ma mikozben a ruhateregetes kozben puffogtal teljesen felizgultam, majdnem annyira mint mikor duzzogva nem akartal furdeni jonni vagy mosogatni grrrrrr vaaaa..". Uristen...
2017. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamu :)
2017. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"A baratom 21 eves de mindig ugy viselkedik mint egy gyerek, hisztizik egesznap (privatban szivesen meselek barkinek akit erdekel"


Ööö. És aki a másik háta mögött kibeszél valakit az nem olyan, mint egy gyerek? ;)

2017. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most tényleg jól értem, hogy te összeköltöztél egy ilyennel? Ennek nincs miértje, egyszerűen csak megragadt 12 éves szinten. Nem kell ilyen emberrel együtt lenni, ennyi. Aki képes ennyi mindenen behisztizni, meg napokig nem hozzád szólni az amúgy sem szerelmes.
2017. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kamu sajnos.

Azert vagyok egyutt vele mert szeretem de ez mar kezd sok lenni.

Aki azt irta hogy en vagyok gyerekes annak uzenem hogy igaza van csak masok velemenyere voltam kivancsi de ennyi:)

2017. okt. 25. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne de őszintèn ? Ha rámvágná az ajtót egy pasi,tuti pofán basznám. Hát döntse már el az a kis görcs hogy mit akar..a házimunka büdös neki??? Akkor anyucinál kell lakni...duzzog ?? Na had duzzogjon.. te meg ha vele maradsz az a te bajod de akkor nem kell itt rinyálni. Tőlünk mit vársz ? Hogy megneveljük ?? Küldd el hozzám...nefèlj nem lesz gond utána vele :-D
2017. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!