Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 25eves lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25eves lány vagyok és 5eve vagyok a párommal együtt.2éve lakom vele. A szituáció: Párom azt mondja önző vagyok, mert tudni akarom a helyemet (tehát hogy szeret-e és hogy meddig marad velem)?

Figyelt kérdés
Mivel ő azt mondja nincs közöm ahhoz, hogy szeret-e csak azért erdekel hogy tudjam mennyire biztos a helyzetem a kapcsolatban. Meg szerinte az mindegy hogy ha én őt szeretem de ő engem nem, de velem van. Állítja gyerekes vagyok mivel úgy gondolkodom, hogy olyanra áldozó az időmet aki szeret, meg mert azt gondolom hogy a komoly kapcsolat azért az mert hosszútávra terveznek a felek. Írjatok meg mit gondoltok, mert nem jutok vele dűlőre?

2017. okt. 29. 23:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es tanácsa nagyon ott van :D
2017. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jutsz vele dűlőre, mert nem őszinte.

Soha nem fogja egyenesen megmondani, hogy nem szeret, de praktikus, hogy van kivel szexelni, van főtt kaja, tiszta ruha. De ettől még kivág mint macskát, ha talál egy olyan nőt, akivel hosszú távon is el tudja képzelni. Te arra vagy jó, hogy amíg megtalálja a leendő feleségét, addig se legyen egyedül.


Egy ilyen beszélgetés után az az egyetlen értelmes lépés, ha elkezdesz csomagolni. Ne alázd meg magad azzal, hogy tovább vele maradsz.

2017. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén...picit kirázva a szemedből a csillámport, mert az unikornis szutykot...szerinted te egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban vagy?

Tudom, hogy egy csomóan kialadnak, mert itt mindenki azt válaszolgatja, hogy szakítson a másikkal, de nehogymár ilyen alacsony legyen a léc. Ha ekkora paraszt, és nem csak valami félreértés volt a dolog, amit te itt még fel is nagyítottál, akkor úgy meg kell reptetni, hogy csak úgy süvítsen. Én speciel kiköltöznék, amikor nincs otthon, és ha számon kér, akkor elmondanám, hogy semmi köze hozzá, nem része már az életemnek.

2017. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Ovi.
2017. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá közöd, hogy szeret-e? Akkor kinek van? A szomszédnak? Egy álom lehet ilyen sutyerákkal elni.
2017. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!