Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki az első szerelmével éli le az életét?

Figyelt kérdés

Mert én úgy gondolom, megtaláltam az igazit. Csak azért érzem furcsának, mert az ismerőseim közül mindenkinek több kapcsolata volt.

Mit gondoltok erről? Tudtok olyan emberről, aki élete első szerelmével elkötelezte magát egy életre?


2011. máj. 6. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek, de drukkolok :D
2011. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Pinocchio ***** válasza:
100%
Miért ne létezne?Csak piszkosul nagy szerencse kell hozzá.Irigylem az olyanokat.
2011. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
En igen az elsõ igazi szerelmemmel élek együtt.
2011. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne. Párommal 16 éves korunkban jöttünk össze, már 7 éve együtt vagyunk. Nem mondom, hogy nincsenek viták, és összezörrenések, de mindent meg tudunk beszélni...ez már egy elmélyült kapcsolat úgymond a másik felem- "barátom" is, aki már nagyon hiányozna ha nem lenne mellettem. Nem tudom, hogy vele fogom e leélni az életemet, mert még bármi történhet....de most úgy érzem, hogy boldog vagyok és megtaláltam az igazit:)) Neked is sok boldogságot!!:)
2011. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán, talán.
2011. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és jó kívánságokat. Én is hiszek benne, csak meglepő, hogy ilyen szerencsés vagyok. :)

Várok még válaszokat.

2011. máj. 6. 21:09
 7/21 anonim válasza:
100%
Igen tudok. A párom szülei 27 éve házasok, az anyukája 16 évesen ment hozzá apóshoz :) azt mondják szerelmesek! :)
2011. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

én úgy érzem h én is megtaláltam!! közel 4 éve vagyunk már együtt és nekem ő volt az első minden téren..és nagyon sok mindent átéltünk már együtt!mindig mondja h ő még sosem szeretett így senkit még:) nagyon boldog vagyok és nem tudnám soha elképzelni az életem mással:)és el tudnánk képzelni h össze is házasodunk és családunk lesz:) többször beszéltünk már erről:)

19/N 21/F

2011. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nagymamáméknak most volt a 60.házassági évfordulójuk.No comment
2011. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De jó nekik.:) Legyen legalább még egyszer ennyi!:)
2011. máj. 6. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!