Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem a szabadidejeben allandoan WOW-ozik. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van aki imadja a jatekot, mas meg eppen Cs-zik vagy Xboxon szorakozik. Elhiszem, hogy mindenkinek van hobbija akit imad. Nekem is van.

Csak le szeretnem irni es kivancsi vagyok a velemenyekre.

Nagy szerelem volt a mienk, igaz anyosek nem akartak a kapcsolatunkat. Osszehazasodtunk majd szuletett egy fiunk, aki 2 es fel eves.

7 eve vagyunk egyutt, de a szerelem termeszetesen mar elmult, bar meglepoen hosszu ideig tartott (nalam 3 evig). Maradt a szeretet a kolcsonos bizalom.

Mar a hazassag elott is a minosegi idot hianyoltam a paromtol, sose tudott teljesen ram figyelni csak max az elejen. Es ez egyre fokozodott.

Vannak idoazakok amikor allandoan wowozik, oda menekul azt imadja es persze a kis netes barataival dumal. Most ol szombat este ota nyomja, kedd del van.. persze ejjel alszik de amugy jatszik.

Igy nez ki a szitu, en beszelek o hummog es jatszik, aztan neha rajovok hogy minek is beszelek es abba hagyom. O eszre se veszi.hogy abba hagytam a beszelgetest.

Enni nem eszik, csak ul es zombul. A jatek kozbe abszolut nincs koztunk semmi kontaktus.

Minden egyes wowos periodusaban eltavolodunk egymastol. 3 eve volt az elso komolyabb periodusa amikor napokon at ram se nezett, csak jatszott.

Amugy a szules utan nem rendezodott a szexualis eletunk sem, en igy nem tudok, hogy soha nem beszelgetunk nincs koztunk semmi meghittseg, minden szabadidejeben wowozik, vagy max fifazik.

Nekem ez igy nem megy.. elvalni se akarok, anyagilag is egyek vagyunk, es itt a gyerek is.

De olyanok vagyunk mint ket lakotars.

En beszelek ő hümmög. Ez normalis?


2017. okt. 31. 12:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

nos:

"Mar a hazassag elott is a minosegi idot hianyoltam a paromtol, sose tudott teljesen ram figyelni csak max az elejen. Es ez egyre fokozodott. " Minek mentél hozzá? Ja, azt hitted a papír megváltoztatja?

2017. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nálunk is kb. így van/volt, csak én is imádok játszani, meg gyerek sincsen. És azért sokszor én is hiányolom a minőségi időt, de az elmúlt fél évben változtattam, pl. szeret mást is, hát befizettem magunkat olyan közös programra, vagy városnézésre mentünk, tehát ami valamennyire kiréngat.

Amúgy én akkor játszottam így non-stop, amikor nagyon mélyponton voltam és nem akartam tudni semmiről...oké meg amikor kijött egy várt játék.

-_-


Valós barátai vannak? Esetleg azokkal közös program és szépen lassan visszavezetni?

2017. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Az első páromat azért hagytam el, mert wow függő volt. Tönkrement a kapcsolat. Én meg nem fogok ilyen ember mellett maradni.

A leírásodból látni, hogy a házasság és a gyerek előtt is láttad a problémát. Erre akkor mit lehet mondani? Láttad, mégis hozzá mentél, gyereket szültél. Miért? Nem vahyok rosszindulatú, megértem, hogy rossz, mert hasonlót éltem át, de ezt tényleg magadnak köszönheted

2017. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális, ha a játék komolyan a kapcsolat rovására megy.

Az ilyet játékfüggőnek hívják.


Tisztázni kellene, hogy mit olyat kap a játéktól, ami miatt hanyagolja a valódi életét, aztán megoldani az alapproblémát.

De ez szakember dolga lenne.

2017. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

"Mar a hazassag elott is a minosegi idot hianyoltam a paromtol, sose tudott teljesen ram figyelni csak max az elejen."


És te mégis hozzámentél, és gyereket szültél. Ez a nem normális.

2017. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hat azert mentem hozza mert szeretem. Most is. Es sztem o is engem.

Amugy mindenben segit, nem ellenszenves, abszolut soha nem vitazunk. Nem is a wow a bajom. A wow az csak a hozadeka annak qmilyen ember o.

Zarkozott, maganak valo, az elejen imadott dumalni de most mar egyaltalan nem.

A szules ota lett ilyen. Vagy o mindig is ilyen volt vsak az elejen viselkedett maskepp?

Evekig nem wowzott, de aztan megint visszatert hozza.

A wow inkabb most mar egy ok arra hogy nem beszel velem.

En se akarok vele pl hazaseletet elni sem, nem is vagyom ra mert nekem kell az a plusz a szerelem erzese, a szeretete.

Szoval nem mondanam azt, hogy anno is ilyen volt mert nem. Vagy csak en lattam masnak.

Amugy nem troger, rendesen melozik jol keres nem iszik gyerekkel jol voselkedik, kedves ember.

De a mi kettonk intim es meghitt kapcsolata eltunt.

Ezzel mit kezdjek.

2017. okt. 31. 12:25
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Ezeket a dolgokat meg kell beszélni a nagyranőtt kamaszfejű csávókkal, mert jönnek majd komolyabb helyzetek és össze fogják csinálni magukat. Ezt így meg kell mondani nekik.
2017. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

leülteted és beszélgettek, mondjuk?

nagyon szerethet, csak időt nem akar veled meg a gyerekkel tölteni. elmenekül a való világból, mert nem szeret benne és veletek lenni. ennyi a képlet.

vagy beszéltek és változik, vagy elhagyod, vagy tűröd tovább.

egy voks a harmadikra!

2017. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szabadidejéből szinte semmit nem áldoz rád és "lakótársak" vagytok, szerintem veled nem tud mit kezdeni :(.


Leültél már beszélgetni erről vele, hogy van-e problémája veled, a kapcsolatotokkal?


Ha hiányoltad a minőségi időt, akkor miért házasodtatok össze?

2017. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem, nem nomális, DE nem rosszabb azoktól akik meg egésznap a "fészen" vannak és csak a fészbúk szabja meg a dolgaikat, feltöltenek minden szarról képet és mélydepresszió jön, ha csak 18 lájk érkezett a "kiscicám szalaggal" fotójára.
2017. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!