Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem a szabadidejeben allandoan WOW-ozik. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van aki imadja a jatekot, mas meg eppen Cs-zik vagy Xboxon szorakozik. Elhiszem, hogy mindenkinek van hobbija akit imad. Nekem is van.

Csak le szeretnem irni es kivancsi vagyok a velemenyekre.

Nagy szerelem volt a mienk, igaz anyosek nem akartak a kapcsolatunkat. Osszehazasodtunk majd szuletett egy fiunk, aki 2 es fel eves.

7 eve vagyunk egyutt, de a szerelem termeszetesen mar elmult, bar meglepoen hosszu ideig tartott (nalam 3 evig). Maradt a szeretet a kolcsonos bizalom.

Mar a hazassag elott is a minosegi idot hianyoltam a paromtol, sose tudott teljesen ram figyelni csak max az elejen. Es ez egyre fokozodott.

Vannak idoazakok amikor allandoan wowozik, oda menekul azt imadja es persze a kis netes barataival dumal. Most ol szombat este ota nyomja, kedd del van.. persze ejjel alszik de amugy jatszik.

Igy nez ki a szitu, en beszelek o hummog es jatszik, aztan neha rajovok hogy minek is beszelek es abba hagyom. O eszre se veszi.hogy abba hagytam a beszelgetest.

Enni nem eszik, csak ul es zombul. A jatek kozbe abszolut nincs koztunk semmi kontaktus.

Minden egyes wowos periodusaban eltavolodunk egymastol. 3 eve volt az elso komolyabb periodusa amikor napokon at ram se nezett, csak jatszott.

Amugy a szules utan nem rendezodott a szexualis eletunk sem, en igy nem tudok, hogy soha nem beszelgetunk nincs koztunk semmi meghittseg, minden szabadidejeben wowozik, vagy max fifazik.

Nekem ez igy nem megy.. elvalni se akarok, anyagilag is egyek vagyunk, es itt a gyerek is.

De olyanok vagyunk mint ket lakotars.

En beszelek ő hümmög. Ez normalis?


2017. okt. 31. 12:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

# 18


Hát ilyen hisztit sem látni minden nap... :)

Értő olvasás azért megy?

2017. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

" Tele van a net azzal, higy 2 eves a gyerek meg mindig nem tud szexelni az asszony."


ÉS pont úgy élnk, mint ti. A feleség pofázik a semmiről, rosszabb esetben sárkány és frigid módon még a szex téma közelébe se lehet menni, a férj meg megy melóba aztán hazaér és tévézik-gépezik, rosszabb esetben kocsmázik.


Csak idő kérdése amíg félre nem lép. Még 2,5 év és szorongás nélkül teszi meg, mert annyira nem fogja érdekelni a véleményed, mert addigra már csak egy régi idegen leszel az életében akivel egy házban él. A gyereket szeretni fogja talán, de téged már lehet most sem, de talán még menthető az ügy. Lépj amíg nem késő.

2017. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Te figyu. Próbáljatok már meg vmit a kedvemért. Foglaljatok egy szobát, passzoljátok le a gyereket, csípjètek ki magatokat és menjetek el randizni egymással (külön menjetek a helyszínre). Játsszátok el, hogy ez mondjuk a 3. randktok ès a végén a foglalt szobában köttök ki, majd egymásnak estek. Ha tetszett, akkor ismételjétek. Majd írj hogy alakult.

31/f

2017. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de velünk is ugyanez volt a helyzet. Mindig a rossz munkájára és a családjára fogta. Aztán egy nap rám nézett és azt kérdezte: érdemes együtt maradni csak a gyerek miatt? Én akkor döbbenetem rá, hogy mi már csak lakótársak vagyunk. 8 év után elváltunk.
2017. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is wowozik, vagy Don't Starve, stb., de mellette minőségi időt tölt velem.


Beszélgetünk, nevetünk, filmezünk, stb. és akkor játszik zömmel, mikor nekem is dolgom van, vagy olvasnék.


De te szépen beválasztottál, ültesd le, és beszélj vele - ha nem akar, akkor IS!

Mellesleg mi ezért szakítottunk az exemmel anno - nem játék, de leszarta a fejemet.

2017. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor értem már.


Megszokta, hogy veled nem lehet szeretkezni - tudod, a dolog nem csak dugás, hanem vannak ott egyéb érdekességek is: ölelkezés, csók, petting, orál, simogatás, etc. -, és mivel feszült inkább leül játszani.


Sokat elmond, hogy a gyerekkel foglalkozik, de rólad tudomást sem vesz.

Hisz nyilván leteperne de már bele se kezd az udvarlásba, stb., hiszen úgyis elhárítod. Ezért ő leül a gép elé és inkább elvonul a kis világába, vagy megbolondul.


Ez a jobbik eset, rengetegen csaltak volna már meg, de az értelmesebbje már nem lenne veled.


Értem, hogy idegesít? a szex - vagyis nem, mert én kívánom a páromat, ha fáradt vagyok, akkor is -, de ezzel elüldözöd őt teljesen.


Figyu, gyerek menjen a nagyihoz és randizzatok. Tökmindegy, hol, üljetek be kávézni, vagy egy pizzára, aztán a többi alakul, de kössétek ki, hogy otthon is egymásra figyeltek.

Te se állj ellen, hagyd, hogy törénjenek a dolgok, ha szeretkeztek, akkor tegyétek ezt, ha csak beszélgettek órákig, akkor azt.

2017. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!