Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Prűd feleség esetén sem jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd feleség esetén sem jogos a megcsalás?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amikor feleségül vetted, ismerted, gondolom.
2017. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt csinálsz amit akarsz, gecccc.
2017. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én senkit nem vettem feleségül, nő vagyok.
2017. okt. 31. 14:42
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Elvetted, nem? Gondolom, előtte sem volt kéjenc démon, ragadozó vadmacska.

Ezek a kérdések... ma tobzódunk. 😏

2017. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Jaa, nő vagy. Akkor még rosszabb.. ma fullra tobzódunk. 😏
2017. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ne is vedd el. Mondjuk lezbikusok úgyse házasodhatnak itt.
2017. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Emberi kapcsolatok tekintetében akadjatok már le a jogról, ez erkölcsi kérdés. Indítéka van rá, mentsége nincs vagy az, amit elfogadsz. Nem kell neki is frigidnek lenni, ha az vagy. A helyes, hogy te szólsz róla, ő meg ennek fényében és önmaga ismeretének birtokában dönt, hogy megy vagy marad.

31/f

2017. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
#3, akkor, aki elvette, tudta kit vesz el. De ha már találgatunk, te volnál a nem-prűd szerető - vagy csak eszedbe jutott egy ilyen kérdés?
2017. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Es miert vagy prud? Miert nem mersz kicsit bevalallalosabb lenni? Es akkor nem kene attol felni hogy megcsalnak...
2017. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Az én kedvesem is prűd, de igyekszem sok mindenbe belevinni.

Nagyon de nagyon szeretem!

Sokat beszélgetek vele erről, hogy a berögződéseit feladja, feladja azt amit a szülei beleneveltek.

Tudom, hogy nehéz, de megéri.

Sok türelem kell hozzá az biztos, de nem lehetetlen.

Mivel te vagy a nő, ürítsd ki a fejed, és ha bízol benne, hagyd hadd okozzon neked örömöt a jó normális erkölcs határáig.

Hogy hol a határ?

Ott amit a többség elismer annak, amiket megfelelő irodalomban is megtalálsz, pl: káma szutra, ...stb.

Felnőtt vagy, ha hagyod, hogy a neveltetésed beleszóljon az életedbe, nem a saját életedet éled hanem a szüleidét.

Döntsd el mit akarsz!

2017. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!