Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webede kérdése:

Mi a véleményetek egy olyan facebook-os fotóról ahol egy szép négytagú család nevet látszólag harmóniában és közben te tudod, hogy a feleség mondjuk 10 éve csalja férjét? (A férjet nem tudom, hogy csalja-e a feleséget)

Figyelt kérdés
Ha a feleség helytáll otthon akkor ez így rendben van? Azt mertem mondani, hogy ez velejéig romlott és a feleségem ezen kiakadt. Szerinte ez így jó. Főleg hölgyek véleményét várom akik szintén csalják a férjüket. A megértéshez kérem a véleményeket a túloldalról.

2017. márc. 12. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok más emberek életével, nem érdekel. Lájokolni nem fogom, viszont nem is háborodok fel rajta.
2017. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Én pontlesz**om.

Van annál jobb dolgom is, hogy más szánalmas életével és problémáiéval foglalkozzak.

2017. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, téged is csal az asszony, azért akadt ki rád a véleményed miatt. Bocs, hogy írtam.

30/f

2017. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én eléggé meglepődnék, ha a feleségemnek ez lenne a reakciója erre. Mondhatni paráznék.
2017. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A feleséged reakciójából ítélve hamarosan kitehettek ti is egy ilyen képet... Én emiatt aggódnék a másik ítélkezése felett.


Magánvélemény: elítélem a megcsalást, mindegy ki teszi.

2017. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
Van egy-két ilyen ismerősöm, de ők férfiak. Havonta új albumot raknak fel a feleségükről és a gyermekeikről, miközben gusztustalanul csalják az asszonyt. Mosolygok rajtuk egyet, aztán ennyi, lapozok tovább. Nem tud mélyrehatóan érdekelni a magánéletük.
2017. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát, véleményeket kértem a helyzetről, nem azt hogy nem érdekel. Akkor ne írjál. Nekem még facebook-om sincs. Csak egy pillanatra láttam a képet és ez jött ki belőlem, nem foglalkozok vele. Az asszonyom meg tudom, hogy csal... Véleményt várok nőktől, hogy megértsem ezt a viselkedést ill. ennek az elfogadhatóságát.
2017. márc. 12. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérdezd meg a feleséged, ha nyíltan csal..
2017. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az egész facebook egy hazug, al, hamis dolog. En ezért h*nyok tőle. Mindenki képmutató es próbálja elhitetni, hogy o milyen boldog, szerencsés stb, stb.

A kérdésedre válaszolva: Undorító az a nő. Én le is buktatnám azt a nőt a helyedben...

2017. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokan élnek úgy, hogy nem minden van rendben a kapcsolatukban. Valamilyen hiányuk van és másik forrásból szerzik be azt amire igényük van. Kialakul a kettős életük.Ők okokat találnak, megmagyarázzák maguknak miért tartják az alap kapcsolatot, miért tartják a mellék kapcsolatot. Önmaguk számára kell elfogadhatóvá tenniük a helyzetet, mert különben nem tudnák ezt két sínen lelkileg csinálni. Mindkét kapcsolatban színlelni kell: boldog családot, boldog szeretőt. Még akkor is ha a partnerek tudnak róla. Ha vannak gyerekek nyilván miattuk is színlelni kell ebben a helyzetben fenntartani a szép család látszatát.

Én már elég idős vagyok, nem háborgok az élet dolgain, mert eleget éltem ahhoz, hogy tudjam egy képről nem lehet belátni a mindenséget, nem lehet tudni mi van azoknak az embereknek a lelkében, mitől szenvednek, milyen vágyak és remények kínozzák őket, milyen élet áll mögöttük, milyen úton jutottak eddig. Véleményem szerint azért mindenképpen hazug élet ez. Szomorú az ha az ember az életét nem őszintén éli.


A "velejéig romlott" ezzel ítélkeztél. Jogod van ahhoz,hogy véleményt mondj erről-arról. De amikor ítélkezel akkor számítanod kell reakciókra is, mert lehet, hogy az ítéleteddel a másik ember húsába vágsz. Jelen esetben azzal, hogy azt mondtad az a nő velejéig romlott, a feleségedről is ítélkeztél,és megsértetted. Ezért akadt ki. Szerinte ez így jó és szerintem okokat is tudna mondani, hogy ez szerinte miért elfogadható.

2017. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!