Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért lépnek félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lépnek félre gyakran akkor is, mikor látszólag minden rendben van a kapcsolatukban, házasságukban?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan nőt ismerek, akinek mindene megvan a házasságában, sok pénz, gyereke, szerető gondoskodó férj, stb.. és azt vettem észre, hogy az ilyen nőknél még gyakrabban megesik, hogy szeretőt tartanak, van aki egyszerre többet is. Ennek mi lehet az oka elsősorban? Jól esik nekik, hogy valaki meghódítja őket vagy ilyesmi?

2017. aug. 16. 01:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Hipergámia.
2017. aug. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Fish1 ***** válasza:
72%

Ez pasiknál is ugyanúgy előfordul.

A kérdésedben leírtad a kulcsszót: "látszólag minden rendben van". Legtöbbször más az, amit külső szemlélő lát és más az, ami valójában van a kapcsolatban.

Általában azok az emberek lépnek félre, akiknek a kapcsolatában valami nem működik megfelelően és gyávák kilépni belőle.

2017. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Értem én, de ha valami nem jól működik, akkor miért nem beszélik meg? A félreq.rás miért jobb megoldás?
2017. aug. 16. 02:10
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Mertanőőőőőőők ilyenek....,,....


Mit lehet erre mondani, unokatesómat meg megcsalta a férje az esküvőjük utáni 1 hónapon belül, most én is jöjjek ide k..rva nagy következtetéseket levonni az egész férfi nemről, köztük rólad is?

Ha hűtlenségről akarsz olvasni, keress rá az ashley madison botrányra.

2017. aug. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

A nők vagy bosszúból kúrnak félre, vagy azért, mert valami miatt mégse olyan boldogok a kapcsolatban.


Sokszor azért nem tudják megbeszélni, mert mondjuk nem lehet. Nekem is volt olyan párom, akinek hiába pofáztam el, mit várok, mi zavar, mondta, hogy jó-jó, aztán sose változott semmi. Most ilyennel mit tudsz csinálni? Vagy elhagyod vagy megcsalod.

2017. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy több nő lépne félre a "látszólag minden rendben van" típusú kapcsolatokban, mint férfi.
2017. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Te talán a gyóntató papjuk vagy, hogy így tisztában vagy a kapcsolatuk minőségével?
2017. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én férfiként írom, hogy ugyanez megvan a férfiaknál is.
2017. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Gerinctelen van férfiben nőben is nem nem függő.

Mert az csak látszat amit más lát, ha valakivel együtt van az ember akkor a MI fontosabb mint az ÉN. Amikor valaki nagyon elégedetlenkedik vagy csak s talán ez a durvább egyszerűen unatkozik s nem foglalkozik a dolog mélységével simán csak megtehetem ezért élek vele dologgal félremegy. Mindkettőnél csak egymás mellett élnek az emberek s nem egymással. A kérdés csak az hogy a másik is tudja e hogy van gond a kapcsolatukban mert gond van. Vagy tényleg derült égből mert a szeretőt tartó még a problémáit sem volt képes felvázolni a másik félnek...

2017. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Már egyszer kifejtettem.

Álszent a világ. Mert mindenki ásókapanagyharangban gondolkodik, ami nincs.

1. Ha minden rendben belülről is, nem csak a látszat, akkor is természetes, hogy mindkettő kíváncsi másra és ez alapvetően így van, ezt kell elfogadni.


2. Nagyon sok pár, főleg fiatalok "hétköznapi kényszerből" van együtt, együtt mennek albérletbe, együtt élnek. Nem feltétlenül a vágy tartja őket össze, hanem az egymásrautaltság, megélhetésben, biológiában stbstb. Eltelik 4-5 évés persze hogy kíváncsiak másokra, mindkettő. Kérdezem én, hol itt a baj, SEHOL.


3. Mert az ember alapból vágyik az újra a másra, mindenben.

Azért vesz új másik autót, házat, telefont konyhabútort, ruhát és mindent, neeem ?

A kíváncsiság és az újy-más utáni vágy miatt megy másik pasihoz, nőhöz.

Ez ilyen egyszerű.

Ezzel együtt kell élni és nem feltétlenül a testi kapcsolatot az elsőszámú összetartókapocsként felfogni.


4. És kényszerből senki ne maradjon mellettem. Mert ha a lánynak pl. Bélával sokkal jobb lesz, mint a jelenlegivel, akkor úgyis letiplizik előbb utóbb. És ha Józsinakjobb lesz egy új lánnyal, akkor meg ő feog lelépni.

És ez is így van.

2017. aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!