Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem, hogy a Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, hogy a Párom édesanyja megpróbál mindenbe beleszólni és mindenről tudni akar?

Figyelt kérdés
Én 26 éves vagyok, a Párom 27. Lassan másfél éve vagyunj együtt. Sajnos az anyukájával gyakran meggyűlik a bajom ugyanis mindenbe beleszól és szeret önálló akciókat szervezni... Amikor a Párom megvette az első autóját akkor is jött velünk, mindent ellenörzött stb. ezt még úgy hagytam is. Most viszont lakásvásárlás előtt állunk. Együtt élünk már egy jó ideje és közös a kassza is. Na most az önerőt gyüjtötték Neki de a fennmaradó részre hitelt vesz fel amit mi fogunk fizetni. Megkertem a Parom h legalabb a lakasnezelodest rendezzuk mar ketten elvegre mi fogunk benne elni,de itt is kozbeszolt mert O fogta magat es ingatlanosokat hivott fel anelkul h kertuk volna majd talalt egy arban nagyon kedvezot es kerte h nezzuk meg... En pesig tortem magam eddig rajta es mondtam a Paromnak h koszonje meg a segitseget de elobb nezzuk meg ketten mert en nem akarok hatul kullogni mikozben o mar fejben berendezi mert hat neki is kell h tetszen... Ezen most osszekaptunk mert O erre kerte is az edesanyjat h elobb hagy nezzuk meg ketten es ha ugy dontunk h megvennenk akkor majd korbenez stb mire O megsertodott es kiverte a balhet hogy hat ezt O talalta O szervezte marpedig O ott lesz... Hiaba beszelt mar vele tobbszor is, kerte h ne avatkozzon a dolgaiba O fogja es megy... Egyre kevesebb turelmem van mar ehhez es nem is szeretnek valakivel allandoan versenyezni, meg attol felni mit szervez a hatam mogott mert folyton tömi a fejét és el akarja érni hogy csak az az igaz amit Ő mond... Nem lenne gond ha ez lenne az elso eset de az elmult masfel evben tobb ilyen eset volt es egyre kevesebb a turelmem. Elhiszem h O is ket tuz kozott van dr eddig folyton nekem kellett fejet hajtanom mondvan h engedjem el a fulem mellett meg azzal az indokkal h hat csak az anyja... de hol vagyok én? Sajnos en nem vagyok olyan anyagi helyzetbeb h milliokkal beszalljak a lakasba de akkor en orokke hatterbe leszek szoritva mert en nem jomodu csaladbol jovok es nehogy kozom legyen barmihez? En is ugyanugy dolgozom es mindenbe belefizetek... Megis ugy erzem mintha az edesanyja Ot teljesen kulon akarna tudni... Tanacstalan vagyok mert mar egyre kevesbe birom elviselni...
2017. okt. 31. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
mond meg hogy ne szóljon bele, hagyjon békén titeket.
2017. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pàrod nem tudott dűlőbe jutni az anyjàval akkor àlj a talpadra ès beszèlj vele ha nem akarod azt hogy ez ìgy fojtatodjan tovàbbra is.
2017. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Anyám kicsit hasonlít a fent említett nőre.

Én leszabályoztam mindig ha ilyesmit csinált, szóval a párodnak kéne ezt rendeznie vele.

Amúgy meg egy ilyen után simán mondanám neki menyjen akkor és nézze meg egyedül, mi meg majd a párommal megnézünk egy másikat!

2017. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Azért a pénze jó lenne mi ? Nem kötelező most sajátot venni. Gyűjtsétek össze ti rá a pénzt és anyukának egy szava sem lehet.

31/f

2017. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy az anyja is volt fiatal nő, akit ugyanez zavart az ő anyósában.

Ha lesz gyereked, vlsz te is ilyen leszel...

2017. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs szuksegem a penzere... Egyebkent nem O gyujtotte hanem a keresztanyja de nyilvan en ugymond errol nem tehetek, de nem is kerem tole, hogy mondjon le arrol amit neki gyujtogettek .. En javasoltam,hogy varjunk meg,atbeszeltuk, hogy miert lenne jó most venni... Nem kell ilyenekkel vadolni,hogy a penz jo lenne.

Kedves utolso van gyermekem es soha nem fogok a nyakaba akaszkodni ha a Parjaval keresik uj otthonukat. Mindenben segitem majd, tamogatni is fogom de ilyen esetben akkor megyek el ha O ezt keri tolem. Nyilvan ha ok mint felnott emberek majd ketten szeretnenek nezelodni,en ezert nem fogok hiszteriazni mint egy 5 eves gyerek. Egy szulo tartsa tiszteletben a mar felnott gyermeke kereset. Ha meg segiteni csak ilyen modon szeretne hogy ennek ez az ara, nyilvan senki nem keri.

En 20 evesen jottem el otthonrol nem szolnak bele az eletembe,akkor jonnek el valahova vagy akkor tesznek barmit ha megkerem oket.

Nem vagyok rosszindulatu csak engem is meglehet erteni,hogy csak mert nekem nem olyan a hatterem, engem kizarni mindenbol,soha semmibe ne legyen beleszolasom..stb. Mert neha ugy latom ezt szeretne elerni. En mindent magamnak szedtem ossze hosszu evek alatt mert a szuleimnek nem volt lehetosege anyagilag tamogatni. Nem mindenki jon ugyanonnan ettol meg a masik nem er kevesebbet.

2017. okt. 31. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es 31F


Az én párom ( ffi) szülei is adnak némi önerőt a lakáshoz, de nem anynira fogytaékos hálistennek anyósom, hogy felutazzon hozzánk lakásokat nézni.


A kedves mama is be akar majd költözni tán? Vagy úgy mégis miért kéne beleszólni meg megnézni a PÁR milyen lakást vesz magának? Nem sok keresnivalója van a háznézegetésnél, és kész. Ők ketten költöznek, így ez igazán rájuk tartozik.


Az meg, hogy adnak pénzt, az ő egyéni szuverén döntésük.

Hálistennnek nem mindenki ilyen, hogy cserébe jól leszabályozlak, mert életképtelennek tartalak.


A párod dolga lenne a sarkára állni anyucival szemben, hogy hol a határ ebben a sztoriban.

2017. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!