Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, elvárjátok a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elvárjátok a barátnőtöktől, hogy diétázzon?

Figyelt kérdés

Ha átlagos testalkatú, nem túlsúlyos, és alapból se eszik sokat.

Tehát elvárnátok, hogy kerülje a tésztát, krumplit, kenyeret, sajtféléket, sült ételeket, az édesség minden formáját (tehát a "tea/kávé cukorral" se játszik), a gyümölcsök nagy részét (cukor miatt), mindent, ami olajban készül, és a tejtermékeket is?


2017. nov. 1. 15:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
életvitel szerűen és nem szezonálisan
2017. nov. 1. 15:17
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a búbánatot egyen, jégkockát?

Hülyeséget nem várok el..

2017. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
jézus, dehogy várom el... o.o
2017. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Na kérdező, téged se az eszedért fognak szeretni, ha ilyen b..romságok megfogalmazódnak a fejedben.
2017. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem unod még a hülye kérdéseket? Kérdezd még meg, hogy "igénytelennek tartjátok azt a nőt/férfit, aki nem diétázik?"
2017. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem várom el. Bár ilyen formában amúgy túlzásnak tartom, de érdekes kérdés. Eddig nem volt olyan barátnőm aki túlzásba vitte az evést. Szóval ilyen helyzetben, nem tudom mit tennék. Az eddigi barátnőim mindig salátát ettek meg ilyeneket. Csokit, cukros, zsíros dolgokat, tésztát, pizzát, sokkal kevesebbet ettek mint én. Most inkább a barátnőm próbál rávenni, h folyton salátát meg egészséges ételeket egyek. Ezzel egyébként nincs baj, h motivál. De aki azt mondja, h még gyümölcsöt se, meg tejterméket, meg kb semmit se lehet enni, az hülye.
2017. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én, semmi diétát nem várok el, de lehetőleg, semmit ne egyen. Ez, csak egy szerény elvárás.
2017. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem várok el semmit, de az hatalmas előny lenne, ha ő sem eszik kristálycukrot, és vegán, mert akkor végre tudnék jó kajákat készíteni, amiket eddig még soha nem próbálhattam ki, mert a nem vegánoknak kb 5 féle étel létezik, mindegyiknek az alapja a cukor, liszt, tojás, olaj, és valamilyen hús, krumplival , vagy rizzsel kiegészítve, ami nagyon egyoldalú és egészségtelen.
2017. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A diéta nem azt jelenti, hogy koplalnia kell. Elvárnám, hogy egészséges maradjon és drasztikus kilengések nélkül tartsa a súlyát. Ha egy disznóval vagy csontvázzal szeretnék járni, akkor nem egy egészséges normál testalkatú lánnyal fogok és ugyan úgy ő sem engem választ, ha úgy tetszettem meg neki, hogy normális az egészségi állapotom/testalkatom. Vagy egyél normálisan vagy olyat keress, akinek mindey, hogy csontsovány és a bálna közt ingadozol. Egyszerűbb, mint kiskapukat keresni ara, hogy következmények nélkül szétcsússzál.

31/f

2017. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem diéta, amit felsoroltál, ez éhezés. Ha tőlem ezt bárki elvárná, nem sokáig lenne a pasim, az is biztos :D Néha egy-egy kis pizza meg pörkölt igazán befér a "roston csirke salátával" mellé.
2017. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!