Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez mennyire férne bele? Mit tennétek? Szakítsak?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok vele együtt.Eddig napi szinten 6-8 órákat együtt voltunk,plusz utána is telefonon beszéltünk,chateltünk.Most hogy 3 műszakban kezdett el dolgozni 1 hónapja.Csak kéthetente 1-szer 3-4 órára találkozunk,minden másnap ír chaten.Megkérdezi hogy vagyok stb. Ma azon gondolkodom szakítok vele.Nekem ez nem elég.Főleg hogy hétvégén egyáltalán nem dolgozik és mégse velem van


22/N


2017. nov. 1. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Beszéld meg vele, hogy neked ez kevés.

A két hetente 3-4 óra valóban nem túl sok.

Mondd el neki, hogy hogyan érzel, hogy ez bánt téged, stb.

Első körben megoldani akard a gondot, csak utána szakítani, ha mégse megy

2017. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts vele, de mond meg neki, hogy kevésnek érzed a vele töltött időt és te nem repesel tőle, hogy amikor lenne ideje, akkor nem veled tölti.
2017. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. Mondd el neki, hogy töltsetek együtt több időt. És beszéljetek meg egy időpontot, amikor felhívjátok egymást minden nap. Gondolom, van szünete. Mi is csak hétvégén tudunk találkozni munka miatt, de napi kb 5x hívjuk egymást pár percre.
2017. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Mai tipikus fiatal nő problémamegoldását láthatjuk a kérésben:

A pasimat megcsípte egy szúnyog nekem így már nem kell. Szakítok!

2017. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Napi 6-8 óra? :D

Szóval te is egy milliárdos bróker yuppie-t akarsz magadnak, aki ráér egész nap téged szórakoztatni, mert dolgoznia ugye már nem kell.. :D


És még kikérik maguknak a nők, hogy túlzóak az igényeik :DD


Kislányok, nagyon meghülyített titeket hollywood :D

2017. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom.Napi 8 órában. 6-tól 2-ig.
2017. nov. 1. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Latszik, hogy neked se o kell, hanem csak valaki.

Ha igazan vele akarnal lenni, megprobalnad megoldani az ugyet, nem szakitason gondolkodnal.


Mi egyutt eltunk mar, de ugy alakult, hogy kulon koltoztunk munka miatt. Heti 1-2x alszunk egyutt. Tobbszor nem is talalkozunk a heten. Megis szeretjuk egymast es eszunkbe nem jutott ezmiatt mas agymelegitot keresni.

2017. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szex már egy hónapja nincs.Szeretem.De szükségem van arra,hogy érezzem napi szinten velem van.
2017. nov. 1. 20:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Ő eddig az első kapcsolatom.
2017. nov. 1. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha akarná, meg lehetne oldani a több együtt töltött időt. Én 8-4ig vagyok, párom szintén 3 műszakban, és ez már idestova 4 éve így van. Még mikor délutános és 11 körül esik haza, akkor is egy gyors zuhi után bebújik mellém az ágyba és beszélgetünk egy picit mielőtt elalszom, kinek hogy telt a napja, stb. Mert nekünk ez fontos, szeretünk minél több időt együtt tölteni.

Ha neki viszont nem fontos, akkor nem fogjátok tudni megoldani. De próbálj vele beszélni, mondd el, hogy érzel ezzel kapcsolatban.

2017. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!