Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre nyilvánvalóbb számomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nyilvánvalóbb számomra, hogy a barátnőm (élettársam) anyagilag kihasznál. Sajnos, nehezen tudnám elképzelni, hogy szakítsak vele. Mi lehetne a magoldás?

Figyelt kérdés
Mint nő, nagyon tetszik, de nagyon kiméri számomra a testi örömöket - egyáltalán nem így viselkedett kapcsolatunk elején (pedig szóban mostanában is elégedett velem, sokat dícsér - persze, így - vagy úgy a hasznára vagyok)(nála lakom)
2017. aug. 18. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem passzoltok az ágyban, és ezen nem tudtok változtatni, akkor szakítás.
2017. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
fogd a kilincset
2017. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit részletesebben kifejtenéd a dolgokat? Azt írod, te laksz nála (ebben hol van az anyagi kihasználás?), és hogy nem kapsz annyi szexet, mint amennyit igényelni. Ennek semmi köze ahhoz, amit a címben írtál.
2017. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nehezen tudod elképzelni az egyetlen jó megoldást a helyzetre, minek írsz ki kérdést?

Vagy elfogadod, hogy ilyen, cserébe Továbbra is lesheted a vonzó külsejét, vagy megszöksz.Az értékrended sokat elárul rólad is.

2017. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pontosítsunk: nála laksz, tehát ha valaki itt kihasználhat valakit, az te vagy. Most már nem elég a szex, az egy másik probléma. De hát nagyon vonzó nő kellett, még olyan áron is, hogy most nem szakítanál vele. Milyen tanácsot akarsz hallani? Hogy csald meg? Mást mondok: légy férfi és hagyd ott.
2017. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a hozzászólásokat!!

Nem azt mondom, hogy nem passzolunk az ágyban – csak lehetne gyakoribb

Én lakom nála – csak az a kérdés, hogy „mibe van” ez nekem anyagilag („sokba”)

Havi pénzt is fizetek – pedig nincs is kulcsom a házhoz, főleg akkor vagyok ott, ha ő is, vagy ha csak néhány órára van távol.

Nem én forszíroztam a kapcsolatot annak idején, hanem ő (nem nekem kellett a csinos, vonzó nő – mert én inkább féltem „ettől” – bár nekem is tetszett a dolog, mert csinos, és nagyon nyomult „annak idején” - most már csak afféle „beetetés”-nek tűnik az akkori viselkedése.

Az a baj, hogy szerintem is „férfinak kellene lennem” és le kéne lépnem – csak nem szeretném elsietni, ill. hátha mégis működhetne a kapcsolat (illúzió?) Valamelyest még mindig olyannak (is) képzelem, amilyennek megismertem.

Meg úgy tűnik, ő is ragaszkodik hozzám (és ez lehet őszinte is a részéről – csak nem vagyok benne teljesen biztos)– mi lesz, ha nem tudok annyit költeni rá később(?)

2017. aug. 18. 16:26
 7/16 anonim ***** válasza:
#6: Hát, igen, így már kicsit másképp hangzik és nagyon is elképzelhető, hogy csak kihasznál. Együtt vagytok, fizetsz a lakhatásért és még kulcsod sincs?! Ez így egy kicsit abszurd.
2017. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi!! Azt még nem is tartom olyan nagy problémának, hogy haszna van belőlem - csak az biztos, hogy nem fogok tudni hosszabb távon ennyit áldozni anyagilag - és akkor mi lesz?

Persze, ha most azt kérdezném, hogy kellek-e neki akkor is - a válasz nyilván az, hogy ez majd csak akkor derülhet ki. Meg, hogy hogyan viselkedik velem ("még" a mostanihoz képest is - ha nem lesz annyi "anyagiak")(hogyan élem én azt meg, hogy esetleg nem olyan kedvesek velem, ha nincs annyi pénz)(és éppen ő beszélt nekem erről, egyik nőrokona jellemvonásaként)

2017. aug. 18. 16:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem nála laksz hanem állandóan nála lógsz ő meg azt akarja hogy beszállj a számlákba. Hányszor alszol ott egy héten? Amúgy minden szuper de lehetne több is....nem értelek, továbbra is azt mondom, légy férfi és lépj le, ha ez ilyen semmilyen kapcsolat.
2017. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lényegében nála lakom, vagyis egy hónap alatt kb 28 szor nála alszom. Csak - pl. ha elmegy 1 napra gyerekekhez, akkor nem alszom nála. Nyáron rosszabb az arány, mert sokszor megy a gyerekeihez.
2017. aug. 18. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!