Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott aludt a haverjainál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludt a haverjainál egy csaj társaságában. Jogosan zavar?

Figyelt kérdés

A barátom elment a haverjaival találkozni, KANBULI volt. Játszottak, iszogattak, beszélgettek. Felhívott este, hogy annyira nem érzi jól magát, de marad még(mert mi nem tudtunk együtt lenni).

Este már eltűnt, nem volt elérhető, azt mondta le fog merülni. Reggel 5-kor kaptam smst tőle, hogy indul haza. Reggel felhívott 8-kor, hogy ő csak most indul a többiektől el. Kérdeztem, hogy milyen volt? Mondta, hogy nagyon jól érezte magát, végül jött egy LÁNY is, az egyikük testvére. Mondta, hogy semmi olyan nem volt.

Mondtam, hogy mi csak olyan 13 körül tudunk találkozni, és mondta, hogy jó, ő akkor addig marad ott.

AMíg nem jött a csaj, addig valahogy nem érezte az este folyamán jól magát. Ráadásul semmit nem tudok erről a lányról.Lehet én vagyok prüd, de én nem aludnék ott ahol más fiú alszik. Tényleg velem van a baj? Ráadásul kanbuli volt megbeszélve.


2017. nov. 2. 09:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Én kidobtalak volna egy ilyen hisztire.


Ha nem bízol bennem, mikor nem adtam okot hülyeséggel, akkor emmi értelme együtt lennünk.


Mellesleg miért, jöjjön haza hajnali 3-kor gyalog, vagy hogy gondoltad?

Ostoba...

2017. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Kanbulinak indult, aztán végül nem kanbuli lett mert megjelent egy lány, az egyik haverjának a testvére. Lehetséges, hogy tök jó fej, vicces stb. és emiatt feldobta a bulit, jobb lett a hangulat és a párod is jobban érezte magát. Majd utána ő is ott aludt velük, utána felhívott és elmesélte, hogy mi volt, megbeszéltetek egy találkozót. Ennyi, ha te ezen kiakadsz, akkor tényleg betegesen féltékeny vagy, ez nem normális.


Nem értem, hogy miért akaszt ki egyáltalán az a tény, hogy ott volt egy lány is, akit nem ismersz (nem tudod, hogy milyen személyiség, nem tudod, hogy van-e párja, nem tudod, hogy hogyan néz ki, nem tudod, hogy mennyi idős stb.) Nem értem, hogy egyáltalán miért merül fel benned az, hogy megcsalt és miért ne aludhatna egy lakásban/szobában két ellenkező nemű ember, anélkül, hogy bármi szexualitás is lenne közöttük, hiszen az emberek tudnak gondolkodni stb., nem csak az öszöneik vezérlik őket, tehát ha valakinek tetszik is a másik, akkor sem fog rögtön csak úgy ráugrani. Ha a párodban megbízol, akkor nincsen semmi félnivalód mert ő nem fog másra nyomulni, ha pedig egy lány próbál vele ismerkedni, akkor a párod majd megmondja neki, hogy "bocsi, de nekem van párom". Ráadásul, ha a lány az egyik haverja testvére, akkor pedig még kisebb az esélye annak, hogy bármi is volt köztük. Valamint ő hívott fel, beszéltetek és elmondta, hogy ott volt (ha megcsalt volna, akkor hülye lett volna beszámolni róla). Szóval túlaggódod, ez már tényleg beteges. Én lány vagyok, de ha az én párom akadna fenn ilyeneken, akkor biztos, hogy kikészülnék tőle és nem lenne egy hosszú kapcsolat....

2017. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ilyen szitum nekem is volt anno.A parom egxik haverjsnak a tesoja is ott volt egy kan bulin és hàt elgondolkoztam ezen mint te kérdező.De a viselkedése meg nem tàmasztotta alà hogy érzett is vmit a csaj irànt.Igy nem foglalkoztam a dologgal.Egy màsik eset anno a páromnak van egy csaj haverja és rola azt mondta a pàrom hogy néha beszélnek de ennyi és hàt utólag kiderült hogy bokolt a csajnak facen és nem kispàjàs csajrol van szó tehat róla ugy beszélt mintha semmiség lett volna.:)
2017. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!