Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk/ferfiak miért nem nézik sokba azokat a lányokat akik nem prudek, nem szegyellosek és szeretnek szexelni?

Figyelt kérdés

Itt most nem a fizetős nőkről beszélek, és azokról sem akik mindenkivel csinaljak.

18 éves vagyok, masok szerint szép ( én is annak tartom valamennyire), arányos vékony alkatom van, nem vagyok se az a nagyszaju sem a szürke kisegér tipus, allitolag ertelmes vagyok. De ahany pasihoz volt eddig közöm mindnel azt ereztem hogy amint tudjak hogy a szex nalam nem tabu meg amiket az elejen elmondtam utana mar azzal foglalkoznak szinte csak hogy megfektessenek vagy azon belul minel tobb mindent kiprobaljunk. A beszélgetések meg ellaposodnak. Pedig nem a lesüllyedt ertelmi szintű pasik érdekelnek es azt sem várom el hogy gazdagok legyenek, hogy nagyon jol nézzenek ki.


2017. nov. 2. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi észreveszi hogy játékos vagy a szex terén kicsit elborítja az elméjét a dolog...és ha csak nem vagy kiemelkedően hozzá való más témákban, ez lesz számára a legérdekesebb.

Ha pl miután összejöttek mutatod meg ezt az énedet, te leszel a legmenőbb.=) De kapcsolat előtt nem igazán érdemes olyannak, akitől többet is szeretnél. Legalább is neked ez a tapasztalatom.

2017. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál elég fontos szerepet játszik a szex, és nekik mi sem jobb annál, ha a nő is partner ebben.


Nem mindig jó, ha elgurítod a kecske előtt a káposztát... :D

2017. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először megszoktam ismerkedni az emberekkel es probalom magamat adni
2017. nov. 2. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
A kérdésed kapcsolatban sincs a leírással. Kb az derült ki, hogy a szexen kívül mással nem tudod lekötni őket. Érdemes átgondolni, hogy miért van ez.
2017. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút nem kötekedésből kérdezem ezt most, hanem mert érdekel pszichológiai szempontból:


Miért érzed úgy hogy jobbára tökidegen férfiaknak egyből "muszáj" megmutatnod hogy mennyire aktív vagy?


Nem akarok általánosítani, de ha ez esettanulmány lenne egy könyvben, arra következtetnék azt hiszem, hogy attól félsz, egyébként nem tudod őket megtartani. Márpedig biztos vagyok benne hogy neked se a személyiséged 99%-át a szexéhséged tölti ki.

Én is hasonló lány vagyok, csak jóval öregebb Nálad.

Ha lehet egy tanácsom, kissé várj a kinyilatkoztatással, mikor már összejöttetek, és akkor is izgi lehet megtartani sejtetés szintjén. Az is erotikus ám, sőt, izgibb mint amikor full schwungban vannak a dolgok :)


Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak:

az emberek ampakk értéktelenednek el, tárgyiasodnak egymás szemében, nemtől függetlenül.

Ha te korán bedobod egy 18-20 éves fiúnak hogy szereted a szexet, az felhívó keringőre. Úgy veszi akkor itt más nem is kell, nem kell a duma a küzdés. Ezért.

2017. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint megmutatnod hogy szexuálisan mennyire aktív vagy :)
2017. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon félre ertettetek.

Nem akarom se nektek se masnak mutogatni azt hogy én mekkora szexistenno vagyok. Pont ellenkezőleg. Szeretnek megismerni valakit normálisan és magamat megismertettni es majd utana kezdek el szivesen beszélgetni a szexről. Es a szexehseg csak egy picit hatarozza meg a szemelysegem. De ha eljön annak az ideje akkor nem nyavajgok hogy fujj ne, nem akarom hanem én is szeretném. De mostmar csak olyan fiuval akarok kapcsolatba lenni akivel teljesen megértjük egymást.

2017. nov. 2. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Éretlen pasikkal ismerkedsz... Nálunk a baráti körben is gyakori téma a szex, párom haverjaival is beszélgetek ilyenekről, mindenki imádja, hogy velem ilyet is lehet. Mégsem próbált még egyikőjük se megfektetni, inkább tanácsot szoktak kérni meg a véleményemet bizonyos dolgokról. Párommal is gyakran beszélgetünk szexuális témákról így lassan 5 év után is. Szerintem felnőtt, érett emberek között ez természetes és senkit nem fognak ribinek tartani attól, hogy van szexuális élete.
2017. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mert 10-ből 9 ilyen csaj sötét, mint az éjszaka. Lehet, hogy te vagy a 10., de a 90% alapján általánosítunk, te meg így jártál.
2017. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!