Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom közel 30 évesen még mindig bulizni jár?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt és nem szeretem, ha nélkülem a facér barátjával megy el diszkóba. El szokott akkor velem is menni, de érezhetően visszafogja magát.


Viszont volt már ebből gond, ha nélkülem ment el és már nem tudok annyira benne megbízni. Mit tegyek?


28/L


2017. nov. 2. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem gáz, nem is feltétlenül amiatt, mert megcsalhat, hanem hogy iszogatnak, kirúgnak a hámból, esetleg utána részegen megy haza hozzád. Felelőtlen viselkedést vetít előre, sok nő valószínűleg nem tervezne ilyen alakkal. Szerintem lélekben megrekedt egy fiatal suhanc szintjén, nem akar felnőni.
2017. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Az biztos,hogy nem egy érett férfihoz méltón viselkedik.Nekem ez az egész nagyon nem tetszene.
2017. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Tehát korlátozni akarod vagy meg akarod változatni?

El kéne gondolkodnod, miért őt választottad.

2017. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megszoksz vagy megszöksz.


Én otthagynám a francba és keresnék egy komoly férfit. Becsülöm magam annyira...

2017. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is ott hagynám.
2017. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz... Viszont vannak lányismerőseim, akik simán elengedik a párjukat sörözni a haverokkal vagy bulizni, de én ezt valamiért már egyre nehezebben tudom tolerálni, ha nélkülem megy el.
2017. nov. 2. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen sűrűn jár el. Azzal nincs gond szerintem ha néha bulizik,artól hogy 30 éves, még szórakozhat az ember.

De ha minden hétvégén az a program, az valóban gáz.

2017. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem jár el annyira sűrűn nélkülem, sokszor visz engem magával ilyen helyekre.
2017. nov. 2. 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Diszkóba nem járok, de évi 2-3 alkalommal bulizni megyek a barátnőmmel, évi 1-2 alkalommam pedig beülök dumálni két fiú barátom valamelyikével. Ezek mindig éjszakába nyúló több órás programok. Férjem olyan havi-kéthavi szinten megy el bulizni vagy csak sörözni régi kollégákkal/barátokkal vagy egy lány barátjával. Mindketten 40-hez közel vagyunk és normálisnak tartjuk :-)
2017. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.


Egyéb kérdés?

2017. nov. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!