Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem működnek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működnek a mai párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Talán az ösztönök túltengése,vagy a túlkínálat,hogy van a földön 7,5milliárd ember?

2017. nov. 2. 19:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

ma 21:39


Örülök neki :) Remélem még nagyon nagyon sokáig fog tartani :)

A ritka emberek közzé tartoztok.

2017. nov. 2. 21:55
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki frusztrált, és már lusták, fáradtak önuralmat gyakorolni; nem mernek érezni, mert félnek, hogy sebezhetőek lesznek, az emberek nem mernek kötődni egymáshoz, és ha nem is kötődnek, lehet vele kiabálni/ előjön a kiabálás, mivel nem engednek meg maguknak olyan párkapcsolatokat az emberek, ahol érzelmi kötődés is van és kialakul; ígyhát már csak az esztétikára mennek, nem is szeretik egymást, így könnyebben alakulnak ki viták is; mert az emberek már nem is szerető kapcsolatokat keresnek, hanem csak legyen mellette valaki, azt kész. Vagy ha olyat is találnak, akihez tudnának érzelmileg is kötődni, mégsem merik. Vagy így pont nem a belső hangjukat követik az emberek, hanem pont olyanokkal jönnek össze, akivel totál nem illenek össze lelkileg. Meg csomóan ma már az anyagi biztonságra mennek, meg vannak talán, akik kifejezetten pénzhajhászok is; az emberek akár akaratlanul is egymáson vezetik le a munkahelyen, stb. felgyülemlett feszkót, így úgy döntenek inkább, hogy jobb nekik külön. Vagy annyira frusztrált az ember, hogy megenged egy pici örömet már mással is, és hagyja, engedi magának, hogy a pillanatnak éljen, akkor már nem számít, és megcsalja a párját, ami vagy így, vagy úgy kiderül; vagy simán szakít a lelkiismeret-furdalása miatt, de nem feltétlenül ad normális indokot. Beleszeret valaki másba az ember, akivel mégjobban érzi magát.
2017. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akarja működtetni a párkapcsolatát, annak nem fog működni a párkapcsolata. Ez ilyen egyszerű.


Az önmagától is tökéletes párkapcsolat a világ nyolcadik csodája. A többieknek viszont dolgozni kell, ha ilyet akarnak.

2017. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozom párkapcsolatokkal, elemzésekkel.


Általánosságban én azt látom, hogy nem kommunikálnak egyértelműen (vagy egyáltalán sem). Nem közlik egymással, hogy mik a céljaik, vágyaik magukkal, a másikkal, a kapcsolatukkal-legyen az bármi. Nem beszélnek őszintén az érzéseikről. Nem közlik egymással, őket hogyan kell szeretni. Ugyanis mindenkinek más a szeretetnyelve.


Minden kapcsolatban adódik konfliktus - ez elkerülhetetlen. De ekkor a nem működő kapcsolatokban a felek (vagy egyik vagy mindkettő) a másiktól várják a változást. Játszmákat játszanak, és nem a megoldásra fókuszálnak, hanem az egójukat védik azzal, hogy a másik ellen fordulnak.


Tipikus példa, amellyel sajnos sokszor találkoztam: "ÉN azért lettem ilyen, mert TE évekkel ezelőtt azt csináltad és azóta is ilyen vagy. Nem voltam mindig ilyen. TE vagy az oka és TE nem változtatsz. Ha szeretnél, változnál, és akkor ÉN is jobban leszek..."


Kellő önismerettel a problémák könnyebben megoldhatók károsodás nélkül :).

2017. nov. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

tegnap 22:03


Ez a beleszeret egy másikba akivel még jobban érzi magát dolog is hülyeség mintsem,hogy megoldaná a dolgokat mondjuk magában.Mert ha azt nézzük mindig másba szeret bele mint akivel van az valami elől menekül és élete végéig egy csomó nőt vagy férfit lecserél de sosem él le senkivel sem egy életet,de így meg mi értelme van?Szerintem ez a mindig másba vagyok szerelmes mert épp ezzel vagy azzal érzem magam jól,meg a szex felhőtlen habzsolása egy betegség menekülés valami elől,mégpedig magunk elől.Amúgy szomorú de amit le írtál igaz :(

2017. nov. 3. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!