Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátaim a képem alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim a képem alatt bókoltak, viccelődtek ez jogosan zavarhatta a páromat?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem el fotózásokra jàrni. A tesómnak egy ismerőse fotóz engem. Van pár kép amit felraktam facebookra is,de egyiksem kihívó fotó és egy olyan képem sincs ahol meztelen/félmeztelen lennék vagy olyan ruhában pozólnék ami nem sokat takar. Ezek most egy stúdióban készültek,karácsonyi képek lettek. Tegnap raktam fel egy ilyen képet. Ami egész alakos,de egy kutya is van a kezemben. Csak a barátaim látják a képeimet,amúgy privát minden,nem jelölhet be pl ismeretlen,nem nyilvános a profilom sem. A barátaim közül sok férfi ismerősöm tényleg ehhez a képemhez most írogatni kezdett a komment szekcióba,hogy szexi,szép meg hasonlók vagyok. Volt olyan is aki azt írta,hogy kár hogy így csak a páromra szoktam mosolyogni. Mindenki viccelődni próbált vagy csak dícsértek. Kinek nem esne jól? Nem szoktam sok képet felrakni magamról,nem is nagyon hasznàlom a facebookot. A barátom reggel 6-kor már indult munkába, és reggelizés közben vette csak észre a posztomat amit kiraktam. Nagyon felhúzta magát a kommenteken és felébresztett aztán az arcomba nyomta a telóját,hogy nézzem már meg mit írogatnak nekem a barátaim. Veszekedtünk egy sort, végülis letöröltem az összes képemet facebookról. Többet nem rakok fel egy képet sem magamról. Szerintetek jogos volt hogy a barátom emiatt kiborult? Amúgy nem kérte,hogy töröljem a képeimet. De még felhozta volna a dolgot párszor,úgy hogy jobbnak láttam ha inkàbb nincsen rólam kép.

Ti hogy vagytok ezzel? Titeket is zavarna az ilyen?


2017. nov. 3. 08:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát, szerintem viszont túlzás a barátod viselkedése. A leírt megjegyzésekben sincs semmi olyan, kulturáltak, nem egy d..gnálak. én nem lennék ennyire féltékeny emberrel az biztos.
2017. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem túlreagáljátok. Te arról miért tehetsz, hogy mit írogatnak alá? A facebook egy közösségi oldal, ahol megosztunk eseményeket/képeket stb. ismerőseinkkel, saját megítélésünk szerint. Te nem láttál ebben kivetnivalót, a képben biztosan nem is volt, párod a kommenteket nehezményezte. Meghazudtoltad önmagad, hogy törölted. Egyszerűen azt kellett volna tennie párodnak, hogy frappánsan visszavág, vagy te, vagy mindketten.
2017. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Ebben is van igazság!

Mindenki kultúráltan írt,kommentelt. Nem igazán emlékszem már mit is írtak,csak erre az egyre. De tudjátok..ilyen általános,kedves szöveggel jöttek,hogy szép vagy,jó a ruhád, szép a szemed stb. Olyan ismerőseim vannak akiket tényleg ismerek,barátok,család,tesók. Olyan kommentet sosem írt egy férfi sem,hogy hu de meg..ak! Nem szeretek reflektálni a kommentekre. Csak privát üzenetekre válaszolok mindenkinek :)

2017. nov. 3. 09:49
 14/28 A kérdező kommentje:

Azt nem szeretem ha a barátom írogat a képeim alá. Pontosabban ha helyettem vàlaszolgat mások kommentjére. Tájképeket szoktam néha felrakni vagy a kutyámról,esetleg közös képet a párommal. És ha valamit kérdeznek vagy írnak,a barátom biztos vàlaszolgat. Hogy mondjam..azok az én képeim,én posztoltam. Nem kell neki oda írni mindenhova,ha valamit vele kapcsolatosan is megemlítenek. Pl hogy hol járatatok? Hol készült a kép? Én csak akkor vàlaszolok az ilyenre ha személyesen mesélünk egymàsnak vagy ha valaki privátban érdeklődik esetleg én kérdezősködöm és szóba kerül más téma is. :) De azt nem szeretem ha a barátom folyton ezekszerint az adatlapomat nézegeti. Nincs titkom,nem ezért mondtam. :)


Majd megbeszélem vele ezt e reggeli veszekedést. Viszont ismerem, a véleményén nem fog változtatni. Nincs önbizalomhiánya, ha van is akkor ezen változtatunk együtt,de nincsen neki ez fix!


Közöltem vele,hogy én hogyan is értelmeztem a kommenteket. Erre rá vágja,hogy naív vagy drágám. És kitalálta,hogy melyik komment mit takart. Nem részletezném!

2017. nov. 3. 09:57
 15/28 A kérdező kommentje:
Itt szósincs féltékenységről igazàból. Egyszerűen csak nem tetszett neki,hogy kommentelgetnek hím nemű egyedek is. Bezzeg a nők kommentei mellett elsiklott."lehetett volna akkor már azért arra is valami piszkálódásképp egy két megjegyzés".
2017. nov. 3. 10:00
 16/28 anonim ***** válasza:
16%

Töröljétek magatokat az ilyen oldalakról és nem lesz probléma.


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: zavarna persze. Nem azért mert attól félnék, hogy te visszaélsz az ilyen kommentekkel, hanem azért mert más, ha tudja, hogy kapcsolatban van a párom (velem) akkor adjon annyi tiszteletet, hogy felnőtt módjára viselkedik előttünk és nem írja oda, hogy 'szexi'. Érted, egyrészt egy tárgyiasítása a nőnek, akinek értéket végül is csak a testi léte ad (ez téged alacsonyít le) másrészt a szexualitás egy intim dolog, te nem ebből élsz, nem mutogatod magad, akkor más ne írjon oda olyat ami mégis erre utal.


Ha valaki dicsér, az más de szerintem a barátod sem azon akadt ki.


Amúgy kommunikáció. Meg kell beszélni szépen, a barátaid meg egy kicsit normálisabban reagáljanak egy felöltözött lány + kutya képre (ez is megérne egy történetet, hogy ebben mi lehetett vajon a 'szexi' - nem megbántva téged)

2017. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Értem már. Ez nagyon érdekes,hasonlóan érvelt a barátom is. Lehet vele kommunikálni,ez is egy "normális"beszélgetés volt. Veszekedés inkább,de ugyan úgy megértettem az ő álláspontját. Mégsem annyira,mert erősen túl tolta.


Azt írta egy ismerősöm,hogy szexi a mosolyom. Ez ilyen üres bók,nem találtam lealacsonyítónak.

2017. nov. 3. 10:10
 18/28 anonim ***** válasza:
58%

Hiába mentegeted, ez bizony féltékenység és birtoklásvágy. Helyetted válaszolgat? Jesszus.


Lehet, hogy még nem volt az életben igazán jó kapcsolatod, mert akkor tudnád, hogy féltékenységnek nincs létjogosultsága egy jó kapcsoatban, a egyik lehető legundorítóbb, legkapcsolatgyilkosabb dolog. Mondjuk te se vagy piskóta, hogy konfliktuskerülésből így hagyod magad manipulálni és érzelmileg zsarolni, lehet mégis összeilletek.

2017. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Mindketten rosszul csináltátok. A barátod indokolatlanul féltékeny, nem veszi észre, hogy mennyire gyerekes és nevetséges, amit csinál. Te pedig ahelyett, hogy ebben építő jelleggel segítettél volna neki, megerősítetted a hitvány viselkedését. Sose erősítsd meg a féltékenykedést, mert így már egyre nehezebb lesz tenned ellene.


Szóval: egészen pontosan mi is a probléma azzal, hogy ilyesmit írogattak a képedhez? Egészen pontosan megfogalmazva kérem.

2017. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%

Mér'... inkább csúfolódjanak?

Vagy sajnálkozzanak?


Az jobb lenne neki?

2017. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!