Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most mi? Csak viccelődtek?...

Ez most mi? Csak viccelődtek? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
bocsi nincs rővid ő a billentyümőn, szóval van egy cigány család akikkel egy jó éve barátságba vagyok, én magyar vagyok van egy 40 éves csávó a cigány családba aki bratyesz testvérnek hív, az szerintem bír engem mindig normális volt hozzám most este 11 kőrül részegen, mondta nekem hogy verekedjek meg a 14 éves fiával aki egy fejjel nagyobb nálam mondom nem kőszi, holnap utánra fogadott pénzbe persze nem rakta ki a pénzt hogy akkor verekedjek a 17 éves fiával, oké de az erősebb nálam de ez lényegtelen miért akar engem őssze úszítani a fiaival? mikor velük is tőkre joba vagyok.

2015. jún. 30. 01:19
 1/7 fersk ***** válasza:
Előbb-utóbb rájössz... :(
2015. jún. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el gyúrni,egy rakás lóvét kereshetnél!

Levered az egész familyt, azt gazdag leszel...

2015. jún. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esélyed sincs szerintem, de állj ki mert akkor kutyának néznek!
2015. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a fenének vagy barátságba cigányokkal???

Ebből sajnos mindenképp rosszul fogsz kijönni... Ha nem állsz ki vele, akkor ahogy az előző írta, kutyának fognak tartani, de ha jól összevered, abból is bajod lesz.

Szerencsére én már szóba sem állok cigányokkal, és nincs is ilyen problémám...

2015. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, ezek ilyenek. Elmentek egy bokszterembe. Kesztyű, bíró és fejvédő. Amúgy meg részegen összehordhatott sok mindent. Majd meglátod mi lesz. Csak legyél óvatos.
2015. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindegyik cigany elobb utobb ilyenne valik..

Ha most megszakitod vele a kapcsolatot akkor meg az lesz a baj..oreg ezt elkeerulni mar nem tudod..

Kovetketolag bazzzd jol pofan.

2015. júl. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem reggelre elfelejti. Ha meg nem, mondd meg neki, hogy a saját farkával verje a csalánt, ne a fiaiéval.
2015. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!