Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ízlik a barátomnak a főztöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ízlik a barátomnak a főztöm?

Figyelt kérdés

Tudni kell,nem élünk együtt, de én szoktam rá főzni, mosni, és sokszor pakolok is utána. Én 13 éves koromban elkezdtem anyának segíteni a konyhában,így a főzéssel nincs probléma főleg hogy szakácsként végeztem és ebben dolgozom is.

Az a probléma akármit csinálok,neki semmi se jó. Még egy szalámis kenyérbe is beleköt, és megjegyzi az anyjáé mennyivel másabb.

Nincs baj a fűszerezéssel,próbáltam kevesebbet is használni,hol többet,de egyszerűen nem. Semmit nem hajlandó megenni. Otthon is válogat, de nálam semmit, még egy rántott húst se. Ha meg beülünk valahova az utolsó szemetet is megeszi.


Ti ezeket a dolgokat hogy oldottátok meg?


2017. nov. 3. 16:28
1 2 3
 11/25 Heart of Darkness ***** válasza:
97%
Akkor így járt. Az ilyen főzzön magára és makd kiderül, hogy az mennyire fog neki ízleni.
2017. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Úgy oldanám meg, hogy nem egy gyereket fogadnék örökbe, hanem párt keresnék magamnak akivel együtt főzünk! :D
2017. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem a GYK-n kell rinyálni, hanem megbeszélni ezeket vele.
2017. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen, csak ott kezdődik nála a probléma hogy a tűzhelyt se tudja bekapcsolni,nem hogy még oda rakjon 6 db tojást főzni.
2017. nov. 3. 16:56
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg mit jar a szaja? Szanalmas kisgyerek, aki anyuci nelkul ehendoglene, de a pofaja meg nagy... mit lehet enni egy faszin, aki annyira gaz, hogy meg enni sem tud maganak kesziteni? :D
2017. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkó dolog ez tőle.


Az mondjuk evidens, hogy az anyja főzte MÁS, mint a tied. Senki nem főz ugyanúgy. Én is ettem már exbarátnő által készített ételt, és valóban más volt, mint amit anyám főz, de az is finom volt, csak máshogy. Az anyai főzt a gyerekkort jutattja az ember eszébe (feltéve, ha minden rendben volt), emiatt az mindig különleges marad, de emiatt nem lesz rosszabb a más főztje. A szakácsot pedig dícsérni kell, esetleg építő kritikát megfogalmazni.


De amit ő művel az nagyon tapló dolog.


Viszont ez időnként fordítva is működik, amikor a barátnő/feleség ekézi a férfi anyjának főztjét, vagy nem hajlandó megenni. Ez is bunkó dolog, de a bunkó embereket sosem kötelező elviselni.

2017. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Ne fozz neki tobbet es ne moss, ne pakolj. Nem eltek egyutt, oldja meg maganak. Elvezd a kuloneles szepseget, amikor azt eszel, teszel amit akarsz, akkor amikor akarok.
2017. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha az anyja nem tanította meg főzni, viszont te szakember vagy, akkor megtaníthatnád te.
2017. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szedd már össze magad, és legyél nő a talpadon!


Keress egy olyan pasit, aki megbecsül. Ha viszont nem csinálod, akkor kérlek, ne panaszkodj!

2017. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Figyu, 32 éves nő vagyok, nincs kedvedhozzám költözni? ;D
2017. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!