Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak a sráccal?

Figyelt kérdés
Kb 2hónapja minden nap msn-ezek egy sráccal, tetszik, jó fej, és találkozni akarunk. De nekem már vőlegényem van. A sráccal megbeszéltünk h nem azért akarunk a másikkal talizni hogy szexeljünk azt kész. Valami van köztünk a levegőbe, és jó lenne élőbe találkozni egyszer és egy jót dumálni. Na most szerdán lesz egy party, elhívtam, sima kártyázos, iszogatós party. Már előre lelkiismeret furdalásom van, pedig nem megcsalni akarom a barátom, csak akarok kicsit ismerkedni. Ne tegyem? Vagy helyes ez így? Ez megcsalásnak számít? Ja még annyit h a barátommal vmi mostanába nem oké, de nem ezért ismerkedek, csak ezért van az h haverokat akarok szerezni, mert a barátom nem foglalkozik velem.
2008. okt. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem első sorban a barátoddal kellene beszéljél, én tuti nem bocsájtanám meg a barátomnak ha a hátam mögött találkozna valakivel...nem azért de szerintem nem korrekt.

Ha úgy érzed nem működik akkor legyen vége, és akkor keresgélhetsz tovább lelkiismeret furdalás nélkül. puszi:)

2008. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát a fiúval mindenképpen tisztázd találkozás előtt, hogy csak barátkozni akarsz. de magadat ne próbáld becsapni. mert amit írtál, abból az derül ki inkább, hogy nagyon kíváncsi vagy errre a fiúra. lehet, hogy megijedtél azelkötelezettségtől és vonz ez az ismeretlen fiú. elhiszem, hogy nagyon jó dolog, ha fiúbarátai is vann ak az embernek. de ritkán jönnek be az ilyen barátságok, és a fiúk legtöbbbször nem barátkozni akarnak-még akkor sem, ha foglalt vagy, vagy mondtad, hogy te csak barátkozni akarsz-, jobb lánybarátokat keresni. ha nem szereted már a vőlegényedet, akkor ne menekülj el a próbléma elől, főleg ne úgy, hogy más fiúkkal ismerkedsz, hanem beszéljétek meg a dolgokat. és szerintem nem érdemes az embernek azért szakítani valakivel, mert már nem működnek jól a dologok, vagy tetszenek neki mások is, csak akkor , ha már nem szereti. az új az ismeretlen kezdetben vonzó, de a végén úgy is uyganazok, vagy hasonló problémák kerülnek elő az új kapcsolatban is.
2008. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem író mondta...Szerintem is.Beszélned kéne,az msns sráccal, hogy csak barátkozni szeretnél, és a vőlegényeddel is, mert ez így a helyes.

Talán beszélned kéne a vőlegényeddel, hogy foglalkozzon veled kicsit többet, mert elhanyagoltnak érzed magad...

Én ezt tenném...

És ha mindent tisztáztál, akkor én simán elmennék arra a kártyázós partyra:)

Üdv....

2008. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is az tűnt fel, hogy te sem csak barátkozni akarsz a pasival, elvégre akkor nem lenne bűntudatod. a vőlegényeddel beszélj mindenképpen, hogy ne hanyagoljon el ennyire.
2008. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!