Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak ezzel a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak ezzel a sráccal szerintetek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal chaten, akivel már jó pár ideje beszélgetek msn-en. Időközben kiderült hogy van egy barátnője, akivel úgy nézett ki hogy nincsenek valami jól mostanában. De elutaztak együtt és utána már valamennyire rendeződött a dolog… Ami nekem nem mindig tűnik 100%-osnak.


Ennek ellenére jóban maradtunk, és találkozni akarna velem, csak én nem értem már őt, mert bókolgat nekem hogy milyen szép vagyok (amivel így nincs is gondom), csak aztán írt még ilyeneket is hogy „ha találkoznánk lehet hogy véletlenül eltévesztené az irányt a puszi adásnál ahhoz mit szólnék, meg hogy úgy vágyna egy masszásra, simizésre…” Ja és még azt is írta hogy „harcoljál értem”…

(Ha nem lenne párja még el is fogadnám ezeket.)


És ha kérdezem hogy megvannak –e a barátnőjével írja hogy igen.. ( néha bizonytalannak tűnik benne, de az utóbbi beszélgetésünknél azt mondta hogy „megvannak de most nem ez a téma”)


Nos én nem tudom hogy ha van barátnője akkor miért ír ilyeneket nekem. Mert nem az lenne az alap hogy ha nem érdekli úgy a barátnője akkor dobja és szabad a pálya..

Most én rontsak bele egy kapcsolatba?


Ha mint barátok úgy találkoznánk abban benne is lennék, de ha ő nem csak úgy szeretne akkor inkább ne találkozzak vele? mert a szavaiból ezt vettem le.


Valamilyen szinten érdekel,mert megkedveltem mivel mindig kedves, megértő volt velem, de ezek után már nem tudom hogy mást is akarnék-e tőle..



Kérlek írjátok meg a véleményeteket vagy adjatok tanácsot hogy mit tegyek.


Előre is köszönöm.


21/L


2010. nov. 9. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak a feléig olvastam el kb, de szerintem ennyi információ is elég nekem ahhoz, hogy véleményt alkothassak.

Csak egy kérdést tennék fel neked: Te szeretnél magadnak egy ilyen barátot? Egy ilyen srácot, akinek van barátnője, de mellette más lányokat hülyít (vagy csak flörtölget)? Azt hiszed, csak veled csinálja ezt? Ha netán találkoztok és türténne is valami fizikailag, biztos lehetsz benne, hogy nem hagyja el a barátnőjét miattad! Soha, ismétlem SOHA ne kezdj olyannal, aki párkapcsolatban él és mellette hülyít téged!

2010. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szemétláda és 2 vasat akar tartani a tűzben. Én a helyedben elküldeném az anyukájába.


26/F

2010. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vasat? mi csak 2ről tudunk. de közben ki tudja még hányat. Ha csak chatről ismered, inkább hagyjad. És ha még össze is jönne a dolog, ha tényleg az akinek adja magát, és összejönnétek, szakítana miattad a barátnőjével. Honnan veszed, hogy veled nem tenné meg ugyanezt egy másik csaj miatt? Szerintem nincs értelme ilyen fiúkkal szóbaállni.
2010. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is köszi, hogy írtatok.:)

Igen én is úgy vagyok vele, hogy nem akarnám azt hogy ha össze is jönnénk, hogy közben megint mással flörtölne. Én nem tudnék így megbízni benne. Pont ezért vaciláltam hogy érdemes-e így kezdeni vele bármit is.

Megfogadom a tanácsokat!

2010. nov. 9. 18:56
 5/7 A kérdező kommentje:

De mondjuk konkrétan azt se tudom, hogy a barátnője tud-e rólam.. Meg milyen lehet a kapcsolatuk, ha már így áll hozzám. Na mindegy.

Egy kérdésem lenne még, hogy szerintetek hol lenne érdemes ismerkedni,milyen weboldalokon?

Mert gondolom a chat annyira nem jó..

2010. nov. 9. 18:58
 6/7 A kérdező kommentje:

26/F


Azért nem fogom elküldeni az anyjába, mert amúgy jófej velem, de azt hiszem a találkát kihagyom végleg, de nem tudom hogy teljesen töröljem-e ki az életemből.

2010. nov. 9. 18:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja csak még egy probléma van hogy én hülye azt mondtam neki hogy oké találkozzunk, de most hogy szereljem le?
2010. nov. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!