Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám, megoldani a párommal a problémám?

Figyelt kérdés
Én vékső elkeseredésemben fordulnék hozzátok, hogy össze gyűjtsek pár véleményt, tanácsot! Van egy kapcsolatom 3 hónapja, még elég friss kapcsolat, minden jó köztünk, abszolút összeillünk, boldogok vagyunk, egy dolog viszont folyton közénk áll a kapcsolatunkban, amin nem tudunk túl lendűlni. A probléma az lenne, hogy én korábbi kapcsolataimból adodó csalódások miatt, nem tudok bízni, illetve nehezen bizom, nem azt mondom 100%-osan nem bízok benne, hanem csak nem 100% a bizalmam. Neki elmondása szerint nagyon sok lány barátja, haverja van, vagy épp csak elbeszélgető ismerőse, és engem ez zavar, már pedig azért, mert a párom, úgy hogy van barátnője, vagyok neki én, találkozgatna ezekkel a csajokkal is, elmondása szerint csak haveri alapon, meg irogat velük meg ilyesmi dolgok vannak, és én úgy gondolom oké, hogy vannak barátai, én nem elszakítani akarom tőlük, de férfi, nő barátság ritka a félsz mindig ott van bennem"mivan ha. "és engem ez nyugtalanít, ő nem hajlandó ezen változtatni, én meg nem tudom ezt elfogadni,3 napja fasírtban vagyunk, ő nem hajlandó így folytatni a kapcsolatot, én meg nem tudom hogy értessem meg vele, hogy nekem ez egy kapcsolatba nem fér bele, nekem ez sok.És,ha ilyen probléma,miatt eldobna,akkor nem értem mit jelent a szerelme.Mit gondoltok hogy lehetne ez megoldható, mit kéne tennem? Válaszokat köszönöm.
2017. nov. 5. 06:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Őszintén ezek a lány barátok szerintem idővel úgyis "leválnak" így, hogy már barátnője van, legalábbis én ezt tapasztalom.

Hacsak nem talonba tartja őket, de kitudja.


Mit mondd, hogy egyikkel sem volt soha több köztük?

2017. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
"ő nem hajlandó így folytatni a kapcsolatot, én meg nem tudom hogy értessem meg vele, hogy nekem ez egy kapcsolatba nem fér bele, nekem ez sok." - pontosan ez a "kibekithetetlen ellentet". Te azt varod, hogy o gyokeresen valtoztasson, majd leirod, hogy te amugy nem tudnal, mert neked ez nem fer bele. Akkor nincs mirol beszelni. Feleslegese huzzatok egymas idejet.
2017. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Én ezen felröhögtem.
2017. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igewm,azt mondja egyikkel sem volt soha semmi,de attól még lehet... és ha leválnak,ha nem vannak olyan nők,akiket aztán abszolút nem zavar,hogy vagyok neki,sőt vonza öket!

Amúgy meg úgy gondolom,ha két ember szereti egymást,akkor küzd egymásért és megoldást találnak,nem gondolnám az a megoldás,ha az ember a párjáról mond le

Nem akarnék mindig nyugtalan lenni,hol van,melyikkel van,mit csinálhat,kinek hiányzik ez egy kapcsolatban,szerintem senkinek.

2017. nov. 5. 07:24
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Ez halotti ügy. Szakadj le róla és ne akard már az elején megváltoztatni.

Nekem piszkosul rosszul esne, ha a férfi barátaim megszakítanàk velem a kapcsolatot egy hisztis liba miatt.

2017. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mert te eltudnád viselni,ha a párod ezt csinálná veled?...,mert ak le a kalappal elötted!
2017. nov. 5. 08:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnám és nem is valószínű, hogy alkalmazkodni tudnék ehhez.

Épp ezért nem el várnám, hogy hagyja a barátait, hanem valószínűleg hagynám a dolgot.

2017. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez még annyira friss, gyorsan szakadjál le a pasiról. Akinek a barátok fontosabbak a párjánál, az még nem érett meg komoly kapcsolatra. A félelmednek, meg van alapja. Barátok között, valamelyik padlóra kerül, a másik vigasztalja és az ágyban térnek észhez a nagy vigasztalás után. Baráti körömben, láttam pár ilyet.
2017. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon eltúlzod ezt. Páromnak is vannak lány barátai, nekem is férfi barátaim. Nincs ebben semmi kivetni való. Jóban vagyunk egymás barátaival is, mindenkinek bemutatott, én is őt. Sosem volt belőle probléma ha beültem egy kávéra valamelyikükkel, vagy együtt mentünk el iszogatni vagy bármi. Nem tudnék olyan ember mellett megmaradni, aki választás elé állít közte és a barátaim között. Ha szeretek valakit nem fogom megcsalni. Egy dolog van, ami 100%, hogy megöli a kapcsolatot, ez pedig a féltékenység.
2017. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg de ez halott ugy!

Eleg friss a kapcsi nm gondolod h te miattad majd mindenkicel megfogja szakitani a baratsagot/beszelgetest/talalkozast.

Akkor keress olyat akinek nincs lany baratai.


A masik meg az hogy ne akard mar megvaltoztatni foleg a kapcsolat elejen. Kifog beloled abrandulni.


Jah es meg annyi az en ferjemnek is vannak lany baratai de sose fordult meg a fejembe h ilyen dolgok h biztos megcsal biztos massal csokolozik stb ... pediga ferjem meg joba van az egyik exevel sot en is joba vagyok vele. 3 gyermeke van parja van sose gondoltam rosszra h barmi is lesz majd koztuk.

Ha nincs meg a kello bizalom egy kapcsolatba ott annak mar lottek.

2017. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!