Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Röhejes vagyok. 22 éves nő. Átlagos magasság, jó testalkat(nagyon sokat edzettem, hogy szép alakom legyen).

Az arcom átlagos, nem mondom szépnek.

A lényeg, hogy a 22 évem alatt egyszerűen nem tudtam ismerkedni. Akárhova megyek, megnéznek a férfiak, és amikor megszólalok, már nem kellek nekik.

Eddig 2 párkapcsolatom volt, mindkettőben azt mondta a srác, hogy olyan ritka és egyedi személyiségem van, hogy az utolsó párom félt velem összejönni.

Komoly vagyok, vannak céljaim, idő előtt fel kellett nőnöm(komoly családi gondok). Olvasok, imádok videójátékozni, érdekelnek a sportok, van hobbim(rajzolok), imádok horrort nézni, segítőkész vagyok és kedves.

Sajnos a barátnőim 99%-a kihasznált, mert túl kedves voltam velük. Az utolsó párkapcsolatom is azért ment tönkre, mert naiv voltam és kedves, ő pedig elkezdett mellettem nőzni. Mindemellett azt mondta, hogy nincs még egy ilyen lány mint én, annyit tudtam őt megnevettettni, de mégis a tetovált, orrkarikás lányok vonzották.

Amit sokan felhoznak, hogy "hibám", hogy nincs bennem "rossz". Olyan "jóksilányos" vagyok. Nem külsőleg, viselkedésileg.

Most voltam egyetemen, és kb. mindenkihez én mentem oda, engem nem is kerestek. Sőt, az elején segítséget kértem, és még az én fejemet szedték le.

Vadidegenek. AZ egyik srácot pl. ismertem, látásból, odamentem és lerázott.

Az életben túl sok problémám van(skizofrén édesanya, beteg nagymama), és meg kell ezekkel bírkóznom, de nehéz, ha mindenki lepattint.

Nagyon régóta tetszik egy srác, és nem merek írni neki(sajnos ritkán látom), pedig nem is mint pasit akarom, hanem mint barát, annyira tetszik a személyisége.

Már írni se merek neki, mert eddig minden ilyen rosszul sült el.


2017. aug. 29. 12:15
 1/3 anonim válasza:

"Eddig 2 párkapcsolatom volt, mindkettőben azt mondta a srác, hogy olyan ritka és egyedi személyiségem van, hogy az utolsó párom félt velem összejönni."


Hát akkor gondolkozz el azon, hogy mit érthettek ez alatt (ha nem kérdeztél rá), feltételezem ott lesz a probléma.

2017. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs elég önbizalmad. Ha lenne, nem te írnál rá srácokra, tök megalázó dolog, hanem elvárnád, hogy ők kezdeményezzenek(és ez így is van rendjén). Épp azért használnak ki, mert gondolom érzik, hogy odavagy értük...
2017. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az kb egy hibátlan, tökéletes nő jellemzése, értelmesen is fogalmazol


Ezek után, mivel nem ismerünk, ezért nehéz megmondani, hogy mi mégis a probléma oka, hogy amint kinyitod a szád menekülnek, de jó lenne, ha megpróbálnád magadnak is beismerni, hogy mi az igazi gond, mert egyelőre ezt látom a fő problémának.

2017. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!