Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Szerintetek ez normális hogy ez zavar engem és szakítani tudnék ilyen dolgok miatt? Vagy már lehet nem szeretem őt azért zavarhat?

Figyelt kérdés
Szakítani tudnék azért,mert a párom elhanyagolja magát. Még fiatal...30sincs...és nem jár fodrászhoz,borzasztóan áll neki mindig....nagy a hasa (pocakos) görnyedt a háta..

2017. nov. 5. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj. Persze azt sem gondolnám, hogy szereted már, de nem is csodálom ha ennyire elhanyagolja magát. Azért egy jó kapcsolathoz kell a vonzalom is.
2017. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne előbb tisztázni, miért lett igénytelen? A háta sok embernek rossz, de az elhízás meg az igénytelenség már egy más tészta. Normális szerintem, hogy zavar, elvégre nem kell vaknak lenni, mikor a másik kezdi nagyon elengedni magát, viszont ki kéne deríteni, ennek mi az oka és változtatni. Ha nem hajlandó rá, az már inkább szakító ok. Vagy már csak inkább egy kifogást keresel, amiért szakíthatsz?
2017. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szereted már..

Meg ezt meg lehetne beszélni vele, hogy hé nem kéne már fodrászhoz menni? Meg pl fel ajánlhatod neki hogy eljársz vele edzeni vagy csináltok ketten felüléseket otthon, de ha így nemtudom szeretni akkor ne is próbálkozz.. hagyd békén.

Csak nehogy vissza nyaljon a fagyi hogy majd pár év múlva meglátod, kockás hassal menő frizkoval;) más kezét fogva.

Mióta velem van a párom megnőtt a hasa neki is ..de engem nem is izgat.

Gornyedt arról meg nem tehet majdnem mindneki az.

2017. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy pasi itt képes azért szakìtani, mert a párja nem eszi meg a lecsót ami főz....Ha nem szeretünk valakit minden idegesìt. Döntsd el jobb lenne e nélküle?.Ha igen hagyd ott!
2017. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A férfi akit szerettem akármilyen ramatyul nézett ki akkor is a legjobb volt számomra.

Akit nem szerettem annak meg akármilyen haja, hasa lett volna bele tudtam volna kötni.

2017. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

A "lecsós" az egy troll.

Gondoltam szólok. :)

2017. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!