Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 hónapja ismerem és 6 hónapja vagyok együtt vele.Szeretem.Nagyon.Különleges vele lenni és sok boldog percünk volt és sokat segített lelkileg.



Ezért szakítanék:

Van egy haverja aki nem ismer,de írt fészen egy csúnya levelet nekem.A párom nem állt ki mellettem.Mondván egyikünket sem akarja elveszíteni és inkább titkolja a haver előtt a kapcsolatunkat.

A húgával beszélgettem egy jót fészen.Véletlenül töröltem és amikor újra bejelöltem,letiltott.

Van egy egy exe akit jobban szeret mint engem,de most mégis velem jár. :/

Nem vett nekem soha semmi apróságot.

Legutóbb úgy tett,ha több pénzt hozok magammal elvisz étterembe.


Szeretném megbeszélni vele mik bántanak,de szerintem úgyse értené...Szakítsak? Ha szakítok,belehalok mert annyi közös dolgunk van már amiket csak mi értünk...de félek,elvakít a szerelem...Mit tegyek?


23/N


2017. nov. 7. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Vigyázz magadra, bele ne őrülj vagy bele ne halj tényleg. Valami nem stimmel, az biztos. Ha az őrület vagy a belehalás veszélye fenyeget, mondj el mindent apukádnak, vagy keress fel egy pszichológust. Egy kapcsolat se ér annyit, hogy belehalj.
2017. nov. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts ha képtelen kiállni melletted/érted és főleg ha az exét jobban szereti mint téged
2017. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Na ennek az egyes válaszoló rendbontó nyominak se adok sokat a kitiltásig ... Miért írt a haver és mit ? Ki mondta hogy jobban szereti mint téged ? Úgy akart elvinni étterembe hogy előtte tudakolta mennyi pénz van nálad,és majd te fizetsz ?
2017. nov. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A haver azt hiszi közéjük állok.Szerinte rengeteget ront a kapcsolatukon az,hogy én vagyok.A haver azt kérte tőle szakítson velem.Én sose kértem a páromtól hogy a haverját mellőze,sőt! Volt hogy mondtam neki ha szeretne legyen vele többet.
2017. nov. 7. 01:45
 5/9 A kérdező kommentje:
A párom mondta hogy engem szeret,de az exébe mindig is szerelmes lesz.Az volt az első szerelme.
2017. nov. 7. 01:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha megyünk is valahova enni,mindenki a sajátját fizeti.Sose fizetne egy kólát sem.
2017. nov. 7. 01:47
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Miert tiltananak ki? En csak a tenyeket kozlom, tomoren, szarazon.

Ha nem jut el a tudataig az, hogy semmibe veszi a pasi, es kihasznalja mert a csaj bele van esve akkor ezt mezes mazzas szoveggel nem lehet kizokkenteni a csajt.

Jo alairom, szerelem.....meg vad szerelem meg stb. De minel tovabb halasztja, minel tovabb turi a vegen annal nehezebb lesz a szakitas. Annak jobban megfoglya szenvedni a csaj.

De most hiaba irunk barmit is neki, nem veszi figyelembe, mert szerelmes. Majd eljon az ideje a csajnak mikor elmulik a rozsaszin kod es rajon hogy alarendelt volt mindvegig.

Az a tipikus sallang, hogy is hivjak? “Elet iskolaja?”

Bocsi kerdezo ha nyers vagyok, de ilyen az elet, es majd ha szakitasz azzal a fiuval es majd talalsz egy olyat aki becsul tisztel akkor majd nevetve tekintesz vissza erre a mkstani fiura egy olyan mkndattal hogy “hogy a francba tudtam en szeretni ot, egyaltalan szerettem ot? Vagy lehet valamilyen tulzott ragaszkodas volt” stb.

Sok sikert

Udv

2017. nov. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalom neked kivel vagy együtt : smucig,a legjavából,aki sóher mint a barom,semmit nem fizet.Nem áll melléd a haverjával szemben,inkább letagadja azt is hogy együtt vagytok (ez nem így működik).Nyíltan azt mondja neked hogy az exbe lesz mindig szerelmes,ez megalázó.Kuka ez a pasi úgy ahogy van !
2017. nov. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyi becsületes, tisztességes férfi van a világon, te pedig pont egy ilyen díszparaszt után sírsz.

Mennyire és hányszor kell még megaláznia téged, hogy otthagyd? Hm?

Embert barátjáról...ismered a mondást? Mekkora suttyó az, akinek ilyen barátai vannak, mint amit felvázoltál?? Épeszű emberek örülnek a másik boldogságának, nem tönkre akarják tenni...

A hab a tortán pedig, hogy az arcodba vágja, még mindig mást szeret. Milyen ennél nagyobb megalázás létezik a világon? Nem sokat tudok elképzelni...

2017. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!