Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depresszió és idegesség ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszió és idegesség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy párom elveszítette a munkahelyét, ahol igen jól keresett, jó pozícióban dolgozott, főnök volt. most pedig munkanélküli. se ház, csak albérlet, se kocsi, csak bicikli, se pénz, csak adósság..... és teljesen összeomlott, de ez már hónapok óta tart. minden hónapot átvészelünk úgy-ahogy, de ő depressziós, és sokszor nagyon ideges, feszült, rossz kedvű. mit lehet ilyenkor tenni? sokat beszélgetni? vagy doki? de arról hallani sem akar. meló még nincs, de keresgéljük. ilyenkor mi a legjobb? mindenért hallgatni, hátha lecsillapszik? vagy traktálni a tanácsokkal míg meg nem hallgat? én mellette állok, nagyon szeretem, ezért kérek tanácsot, hogy ilyenkor mi a legjobb megoldás?
2010. máj. 31. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne! Nem kell folyamatosan nyugtatgatni, hogy majd megoldjuk majd találsz munkát. Ezt egyszer kell csak megbeszélni leülni, aztán, beszélgetni vele de ne erröl hanem másrol kettőtökről, hétköznapi dolgokról, vidám vicces dolgokról.


És vegyétek nyakatokba a várost és induljatok el ketten munkát találni neki.


Amúgy mit dolgozik? Te dolgozol, keresel valamennyit? Hány évesek vagytok?


A pszichiáter csak rontana a helyzeten, minek, hogy még hülyébb legyen...vidám dolgokról próbálj meg vele beszélni, ne a nyomasztó dolgokról azzal csak rontasz a helyzeten.

2010. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő egyébként mindig is hajlamos volt még az apró gondok miatt is magába fordulni. egyébként kereskedelmi vezető volt egy cégnél. nekem van munkám, bár minimálbért keresek, szóval éppen-éppen kijövünk anyagilag. én nő 27, ő 33. lassan gyerek tervek jönnének, de így? nehéz ez.... de köszönöm a válaszod!
2010. máj. 31. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vok:


Háát sajnálom, de gyereket addig ne tervezzetek míg nincs egy biztos munkahelye a párodnak, mert ha terhes leszel akkor minimálbér után nagyon kevés pénzt fog adni az állambácsi a gyerekre.


mondom ne erröl beszéljetek továbbra sem, beszéljetek akkro a gyerekröl milyen lesz hogy terveznétek, vidám dolgokat hozz fel témának.


És vegyétek nyakatokba a várost, az internetet, az újságokat, és keressetek munkát.

2010. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
World of Warcraft!
2010. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11.03 most nem hiszem hogy lenne pénzük az is fizetős ha jól tudom :)
2010. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt a depi és idegeséég ellen legjobb szer, a remény!

keress te is neki munkát a pl neten, és állandóan traktáld, hogy jé ez is ilyen oldal, meg az is, ide ezt keresnek, oda azt, addig jó lenne, míg nincs jobb, vagy jobb a semminél egy ideig

bővítsétek az ismerős köröket, nézd ez innen hallott vmit, az onnan

nézegethetnétek külföldi állásokat is

már csak azért hogy ha nem is akar kimenni, ne az önsajnálat legyen az agyában, gondolatelterelés a cél.

tehát ne azzal foglalkozzon, hogy a padlón van, de rossz, hanem hogyan kellene talpra állni végre.

2010. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!