Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor kell elkezdeni aggódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elkezdeni aggódni hogy nem illik össze két ember?

Figyelt kérdés
Most tartunk a kapcsolatunk elejen parommal(2.honap).Es eleg sok negativ kritikat kapott a kapcsolatunk mar igy az elejen. A korulottem levo emberek azt mondjak nem illik hozzam a parom mert tul komolytalan hozzam. Titkan tudunk tanulmanyaink miatt talalkozni de akkor jol erzem magam. Am erzem azt hogy lehet benne kis igazsag: pl hogy nem tudnek vele 0-24 oraban egyutt lenni mert megunnam es a beszelgetesunk is olyan hogy egy nap utan beszelunk altalanos dolgokrol (kinek milyen volt a napja) de nem jon ugy omlesztve a tema hogy mindent el akarok neki mondani es tudjon rola stb. Nem tudom hogy ez mar a felnott kapcsolatok normalissaga vagy ez nem lesz olyan hu de nagy szerelem. Tanacstalan vagyok. Mikor megkerdeztem tole azt mondja ez termeszetes nincs olyan ember akivel 0-24 ben egyutt tud lenni az ember . Nem tudom hogy en ilyen beallitottsagu vagyok e .

2017. nov. 9. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Ezt sose felejtsd el: senkinek SEMMI köze ahhoz, te éppen kivel vagy kapcsolatban. Ez mindig csak kettőtökre tartozik. Ha te jól érzed magad, nem kell a problémát keresni.

2. ha már a 2. hónapban azt érzed, hogy ha több időt töltesz vele, akkor unalmas, az probléma azért. Arra gondolok, hogy nem tudtok megnyílni egymás előtt.

Érd el hogy bízzon benned, és te is mondj neki el olyan dolgokat, amit másnak nem biztos, hogy elmondanál

3. erre próbálj rá, hogy nyissatok egymás felé...ha nem működik, beszélj vele, hogy így úgy érzed mintha fal lenne köztetek stb. Ha ő sem látja másképp, akkor a kapcsolatot el kell engedni, még most az elején, mert minnél tovább húzod annál rosszabb lesz.

2017. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Akkor mas szerint is azert nincs minden rendben. O mondjuk nagyon akarja es tesz is erte lehet csak ido kell meg nekunk ugy h ne a problemakkal foglalkozzunk. Aztan az ido majd eldonti...
2017. nov. 9. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már a 2. hónapban felmerült benned ez a kérdés, közömbösen írsz róla, nem szívesen avatod be az életedbe...


Akkor mi a jó égnek húzzátok egymás idejét?


Lépjetek tovább vagy legalább, normálisan kommunikáljatok egymással!

2017. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leirtad, hogy miert nem illettek ossze, majd azt iş, hogy ez teged kulonosebben nem iş foglalkoztat, majd pedig megkerdezed, hogy mikor kell aggodni? Hat, ugy nagyjabol mar az elejen kellett volna.
2017. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. 2 hónapos kapcsolat az izgalom, a felfedezés, a másikkal való állandó együttlét ideje kell legyen...ott még nem lehet " beleszürkülni" a megszokásba. Nálatok az van, hogy együtt vagytok, de akár lehetnétek külön is, sajnos...
2017. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy két ember nem illik össze, mert mindannyian ugyanazon program szerint működünk, csak más beállításokkal. Lehet két ember teljesen más személyiségű, ha nem képesek elfogadni egymást. Nyilván az átlagember jobban elfogadja azt, akivel jobban hasonlít, de a lényeg nem a hasonlóság, hanem az elfogadás. Ha képes vagy elfogadni olyannak a másikat amilyen, akkor egy életet is leélhetsz vele mindenféle stressz vagy gond nélkül.
2017. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!