Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem birom igy. Megbolondultam?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkező. Férjemmel 11 éve élünk eggyütt. Két éve vagyunk házasok. Van két gyönyörű gyerekünk. A 11 év alatt sok minden történt. Jó is rossz is,de valami mindig hianyzott ebböl a kapcsolatból. Viselkedésevel van problémám. 5 éve mióta meg van nagyobb gyerekem nem dolgozom körülbelül 3 éve ö dolgozik és ö tart el bennünket ami mindig vejemhez van vágva. Ha kell valami meg veszi vagy kifizeti de utána 3 napig azt halgatom. Dolgozni nem enged nem hogy dolgozni egyáltalán sehová se . Nem tudok kicsit kikapcsoldni a minden napokbol. Baratnöim nincsenek. Ha valamot meg akarok vele beszélni akámit mindjart ordít rám amot én mondok az semmi nem tetszik neki és azt mondja faj a f**m rád. Azt is többször emlitette hogy jobb lenne ha elmennék a gyerekekkel ojan mindha nyűg lennénk a nyakán. Inkabb add gyerek tartást csak ne legyünk itt... azr még hozzá teszem anyukaja 6 éve halt meg apukája most áprilisban fél évig ápoltam. Nem tudom mit tegyek. Állandoan vitatkozik velem neki más céljai vannak az életben nekem mások. Nem foglalkozik velem. Gyerekekkel se nagyon. Bocsi ha hosszú voltam de tudnék még mesélni. Most nem tudom hogy bennem van e a hiba vagy benne de ez igy tovább nem mehet. Köszönöm hogy meghalgattatok.
2017. nov. 9. 07:55
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem előszörbis talpra kell állnod!El kell kezdened dolgozni.Ha îgy is úgy is kiabál,akkor nem mindegy,ha dolgozni mész?Ha már túl vagy a próbaidőn, beszélj vele hogyan és mondd el neki,hogy vagy megváltozik vagy te továbblépsz a gyerekekkel.Menjen ő el(ha közös a lakás),te a gyerekekkel ne lépj ki az otthonodból!De előbb dolgoznod kell,különben semmibe fog addig nézni.
2017. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg, hogy nem enged dolgozni a férjed? Mi történne, ha közölnéd, hogy Te most elmész állásinterjúra? Ha nem kell attól félned, hogy agyonver, akkor igenis keress munkát és menj dolgozni. Ha nagyon félsz a férjedtől, akkor segítséget kell kérned. NANE, PATENT, családsegítő központ, végső esetben a rendőrség. Bántalmazó kapcsolatban élsz, muszáj megszabadulnod ettől a pasastól.
2017. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ez nem egy normális kapcsolat. Nem csak te sérülsz benne, hanem a gyerekek is. Próbálj meg a saját lábadra állni, vagy ideiglenesen szülők segítségét kérni, de ne maradj benne egy ilyen helyzetben.
2017. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

öt éve nem enged melózni, de két éve azért hozzámentél?! de miért is akkor?

gondolom kényelmes az életed.

2017. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik gyerek mennyi idős? Azért kérdezem, mert ha már másfél-két éves, intézz neki bölcsit, te keresel magadnak állást (ha kell, titokban). És ha ezek sikerültek, irány albérlet!
2017. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen, de menj el dolgozni.
2017. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a " felálláson" változtatni kell. Vagy neked igenis vissza kell menni dolgozni és kilépni ebből a nem működő " rutinból", vagy a kapcsolatot kell megpróbálni stabilizálni...ha nem megy, inkább külön utakon....
2017. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus uralkodó bántalmazó magatartás. Ez jobb nem lesz.

Ha már elkövetted azt az elementáris hibát, hogy hozzámentél és 2 gyereket is szültél neki, továbbá eltűröd 5 éve hogy ne dolgozz (úristen... én biztos nem tudnék így élni, pedig van gyerekem, imádom, de belehalnék ha háztartásbelinek kéne lennem) akkor legalább könyörgöm a gyerekeid érdekében szedd össze magad, keress munkát, és lépj le.

Mennyire lesz majd jó, ha felnőtt fejjel a fejedhez vágják majd a gyerekeid, hogy miért voltál ilyen szerencsétlen? Vagy esetleg ők is lábtörlőként kezelnek majd, hiszen számukra ez a normális, az apjuktól is ezt látták...

2017. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindannyian megerösítettetek lépni fogok biztosan teszek valami lépest vagy igy vagy ugy de biztosan😚
2017. nov. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!