Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik most rám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik most rám? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a páromnak kellett egy kocsi, amit bérelt pár napra, és neki biciklivel vagy gyalog kellett volna elmenni érte, szakadó esőben. én felajánlottam, hogy itt vagyok mellette 10 percre, így elbiciklizek és elviszem neki a kocsit. de azt mondta, neki így nem jó, max ha taxival megyek. de azért nem akartam költeni, mert engem nem érdekel, ha elázok, úgyis mentem utána haza. és ezért neki bicikliznie kellett, teljesen elázott és azt mondta, hogy megjegyezte, hogy nem segítettem neki, végzett velem azt mondta. dobált mindent, olyan ideges volt. én vagyok a hibás mert nem taxival mentem, ahogy kérte? vagy csak most ideges? dehát én segítettem volna úgy, hogy bicóval elmegyek. még az autót is én szereztem neki olcsón bérlésre. akkor most én vagyok a rossz?
2010. máj. 31. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem remekül manipulál, hogy mindig ugorj neki.
2010. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!