Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalasnak számít, ha másra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalasnak számít, ha másra gondolok maszti közben, nem a páromra?

Figyelt kérdés

Elég régóta együtt vagyunk, szex ritkán van, emiatt elég gyakran masztizok, viszont szinte soha nem páromra gondolok közben.

Ti ezt megcsalásnak vennétek vagy veletek is előfordul ez?


2017. nov. 9. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
arra gondolsz kire szeretnél nem megcsalás
2017. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem megcsalás. Akkor ha az utcán meglátsz egy jó csajt és erotikus gondolatok lepik el az agyad, akkor az is megcsalás lenne? Ugyan már!
2017. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Ezzel kb mindenki így van.

2017. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát ezzel a kérdéssel az a baj, hogy a válaszolók egyike sem érintett az az ügyben, ugyanis nincs a párod helyében.


El mered mondani a párodnak ezt? Ha ez normális dolog, akkor te is tudod, hogy semmi baj nem lesz, még talán nevet is egyet. De ha nem...


Nos, így fogod megkapni a választ.


Na az itteni válaszolók véleménye alapján válaszolj, akik a saját maguk erkölcsi értékrendje szerint ítélnek. Hogy mi megcsalás és mi nem, azt nektek kell definiálni a pároddal.

2017. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Pontosabban:


"Ne az itteni válaszolók véleménye szerint ítélj..."


(Előző voltam)

2017. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Gondolni sokmindent lehet.

Számomra az a megcsalás, ha más férfival testi kontaktusba kerül. Csók, szex...

Talán a csókot elnézném, ha nem azért csinálta, mert érzelmek kötik máshoz, hanem, mert részeg volt. De onnantól kezdve, hogy orálozik vagy ledobja a bugyit másnak vége mindennek.

2017. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Én, megcsalásnak érezném, már csak azért is, mert fordított esetben, nagyon rosszul tudna esni.


Szerintem, az más dolog, ha az utcán meglátsz valakit és elámulsz, hogy hű de jó pasi/csaj.


Az, meg szerintem, megint más, ha egy idegenre elégíted ki magad. Szerintem, nem ugyanaz a kettő.

2017. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom. Jó, hogy nem azt kérdezed, terhes lehet-e ha közben másra gondolsz?! Epiktétoszt idézve, az embereket nem a tények zavarják (azaz, hogy másra gondolsz) hanem a tényekről alkotott vélemények.
2017. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére nincs gondolatrendőrség.


de azért ne etesd minden nap ezzel.

2017. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem megcsalás, de elég rossz a kapcsolatotok ezek szerint.
2017. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!