Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadják el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el az emberek, hogy vannak olyan férfiak, aki mellett a nőnek sokkal jobb dolga van?

Figyelt kérdés
Ki akarna szenvedni, ha jól is élhet. Az sem utolsó, ha jól, férfiasan néz ki egy férfi. Az is pozitívum nyilván, ha jó a munkájában és sikeres. Persze biztos van olyan nő, aki ennek épp az ellentét keresi, de ritkább. Nyilván annak a férfinak, akire a fentiekből kevesebb igaz egyre többet kell keresnie és próbálkoznia, hogy megfeleljen valakinek.
2017. nov. 9. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

nem ezt nem fogadja el egy normális ember, ezt én is elfogadom. Azt nem tudom elfogadni (bár nem nagyon érdekel ki mit csinál), hogy párválasztásnál ez döntő szempont.


Én meglett férfiként, vagy belezúgok egy lányba, vagy nem. Ha épp szőke, akkor is belezúgok, ha amúgy a barnákat szeretem. Ha épp nagy a melle, akkor is beleesek, ha nekem a kicsi mell tetszik. Ha épp szegény, az se nagyon érdekel (semennyire).


Jól élni mindenki szeret(ne). Hogy emiatt válasszak egy másik nőt (vagy a nők egy férfit)? Soha. Mert ez normális embereknél nem így megy.

2017. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Pénz a legfontosabb, de a külső is nagyon fontos a nőknek. Ott a puncs.hu ahol ezt hamar észre veszi az ember, mivel a legtöbb valahogy kinéző nő elvárja a jó külsőt is a pénz mellé.
2017. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj,hogy itt gyakorin a pasik már aranyásónak tartanak minden nőt,akinek nem jön szóba olyan pasi,aki minimálbéren él. Nem rontanám el a saját életemet,köszönöm. Piacképes diplomám lesz,és hogy nőnek érezzem magam kell,hogy a férfi egy kicsit jobb legyen nálam. Nem kell bmv,luxusvilla,stb...nem is értem miért csak végletkben lehet gobdolkodni. De számít a végzettség és a fizetés a másik fél részéről is,ha el akarok jutni valahová az életben.

20l

2017. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően a pénz csak egy "tünet". Egy velejárója a jó hozzáállásnak. Azt nem fogják föl sokan, hogy nem a pénz a mérvadó. Hanem hogy akinek van karrierje, aki építi az életét, aki letesz valamit az asztalra az rendelkezik egy csomó nagyon előnyös tulajdonsággal. Mint kitartás, magabiztosság, kreativitás, szociális érzék, intelligencia, jó hozzáállás, nem lusta, nem picsog, nem adja fel, nem húz le a negativitásával, jó a kisugárzása stb. Ezek nem csak a karrierhez, jó munkához, pénzkereséshez szükségesek, hanem egy kapcsolatba is. Emellett pedig nincsenek idióta komplexusaik, ami lassan már sajnos különlegesnek számít.

Igen, pont ez a lényeg, hogy ki akarna szenvedni egy gyerekes, hisztis, "sohasemminemjó", másokat okoló kisfiú mellett, aki nem fog meg semmivel? Akinek nem nagyon vannak értékei azon kívül, hogy "jajj én rendes pasi vagyok"? Szerintem nem a nők hibája, ha olyan férfit keresnek, aki igazi férfi, aki érett, aki halad valamerre és nem kétségbeesetten kapkod minden után. Most megint ott tartunk, hogy szánalomból kéne összejönni a kevésbé értékes emberekkel vagy mi?

2017. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Az első válaszoló kommentjére reagálnék még. Persze, megtetszik, megszeretem, kitartok mellette. Egy darabig. De pár hónap után amint felszáll a rózsaszín köd és meglátod, hogy igazából milyen ember nem fogsz mellette maradni. Mert lehúz, mert rosszul áll a dolgokhoz, idegesít, hogy nem halad semerre stb. Gyorsan megöli a nagy szerelmet, ha rájövök hogy a párom nem igazán ideális társ hosszú távra. Ahogy persze anyagi helyzettől, munkától függetlenül szivesen elmész randira bárkivel, aki megfog, de ha az első randin olyan dolgokat mond, amikkel nem tudsz azonosulni, akkor nem kap második esélyt bármennyire is tetszik. Persze, a szerelem független ezektől a dolgoktól, de egy jó kapcsolat ami hosszú távú abszolút nem.
2017. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez mind szép és jó első. Olyan 18-20 éves korig. De ha komolyan, hosszútávra tervez az ember, akkor a szerelem nem elég. Nézd csak meg hány huszonéves nő sír itt nap mint nap, hogy jajj-jajj ott állnak egyedül terhesen vagy gyerekkel, mert a hatalmas nagy szerelmük lefordult az első lehetőségnél balra.
2017. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

A nők az életképes kant választják a férfiak meg azt akibe úgymond belezug tehát ösztönösen érzi hogy ő kell neki.

Ez ilyen szaporodási ösztön.

2017. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Nekem volt már nálam szegényebb pasim, több is, és az tuti, hogy én többet ilyennel nem jövök össze, mert ezek engem is visszafogtak.

Nem azt várom el soha senkitől, hogy vigyen el nyaralásokra, és minden ruhámat ő vegye meg nekem, meg ékszereket, csak úgy, meg ilyenek, de amiket én magamnak meg tudok fizetni, azokat ő is tudja magának, hogy együtt is tudjunk néha elmenni kajálni, ide-oda eljárni, kirándulni, stb. Mert vagy én fizetek nekik mindent, amire mondjuk nekem sincs állandóan pénzem, meg nem is vagyok hajlandó pasinak kifizetni mindent úy h én meg semmit se kapok cserébe, meg sok pasi ezt amúgy is megalázónak tartaná, vagy pedig miatta nem megyünk sehová és otthon dekkolunk, amit megint nem szeretek.

Az meg megint nem megoldás, h megyek egyedül vagy barátokkal állandóan, mert azért egy kapcsolatban az ember szeretne közös élményeket szerezni.

Rohadt kiábrándító, mikor "hét, estére nem nézünk el a moziba/nem megyünk el vacsorázni? jövő héten xy koncert lesz, nem megyünk?" stb, és mindig az a válasz, h nah, nincs rá pénzem, és akkor én érezzem szarul magam, mert felhoztam.

Nem igazán izgat, ez kinek aranyásás meg kinek nem, nekem igényem az, hogy szülinapomra meg karácsonyra kapjak ajándékot, hogy néha elvigyenek vacsorázni, együtt elmenjünk moziba, kirándulni, színházba, bulizni, ha valaki ebben nem tud partner lenni vagy legalábbis saját magának állni ugyanezeket, azt nem tudom hosszú távon komolyan venni, ez van.

2017. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En elfogadom. Jelen!
2017. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert úgy gondolják, hogy nekik alanyi jogon jár a jó nő.

Aztán megy a hiszti, hogy a legtöbb nő csak egy p**cit tesz bele a kapcsolatba. Miért, ők mégis mit tesznek bele?


22/N

2017. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!