Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg harcoljak érte?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk egyutt a mennyasszonyommal, karácsonykor volt az eljegyzésünk sajnos én elkövettem egy hibát...megcsaltam igaz kibékültünk...de elhanyagoltam nem törődtem vele és most neki is van egy fiù akivel elég jòl elvan...azt mondja hogy engem szeret csak fáj neki hogy elhanyagoltam és hogy nem becsültem meg...el nem enged nem akar szakìtani velem...én sem akarok!!!! Most már belátom
2017. nov. 9. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Harcolj....és hunyászkodj...megérdemled.
2017. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"én sem akarok!!!! Most már belátom"


Akkor természetesen harcolj érte! -.-'

2017. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne harcolj! Küzdj! :D
2017. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat haver koss fel a gatyad es legyel ferfi add meg neki azt amire egy no igazan vagyik,es a legfontosabb h ezekutan szeresd tiszteld es ereztesd vele h no.

Sok sikert!!

2017. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, harcolj érte

És ne csak egy ideig. Érezze minden egyes nap élete hátra lévő részében, hogy szereted, becsülöd őt. Érezze magát nőnek.

2017. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen harcolj!!!

De minden nap,ne csak amikor "veszélyben" vagy.

Annál idegesitőbb nincs is amikor csak akkor harcol valaki vagy tesz meg szép,jó dolgokat a másikért.

2017. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, harcolj érte, ha ő még veled akar lenni.

Már a megcsalás is nagy hiba volt, és így, hogy megbocsátott neked, már akkor igyekezned kellett volna, hogy úgymond jóvátedd.


22/N

2017. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszabb ***** válasza:
58%
Ablaba! Harcolni bululubu hulá águ harcolni ambadaba lulu bigyegyü ölö ulálá!
2017. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha csak ezért harcolsz mert mést is érdekel a nőd akkor ne tedd. Ls különben sem harcolni kell egy mőért hanem szeretni ... az életednél is jobban .... tisztelni .... úgy hogy eszedbe sem jut hogy félrelépsz.

Ha ez megvan akkor semmi szükség harcra.

Én speciel hét dolgot nem tudok megbocsátani: a hazugságot meg a hűtlenséget.

2017. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak annyira harcolgassál, amennyire ő is harcol érted.
2017. nov. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!