Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mi oka van, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi oka van, ha nem kívánjátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, az első évben rendszeresek voltak az együttlétek, volt, hogy többször is együtt voltunk egymás után.

Ő 29 éves férfi, én 26 éves nő, együtt élünk. Az elmúlt hónapokban átlagosan másfél-2 hetente vagyunk együtt. Én szoktam próbálkozni, olyankor finoman leráz, fáradt, meleg van, nem érzi jól magát, stb.

Többször beszéltem már erről, hogy nekem gyakoribb együttlétekre lenne igényem, olyankor megígéri, hogy többször lesz.

Én mások által is csinosnak mondott lány vagyok, rendszeresen edzek, figyelek az alakomra, ápolt vagyok, stb. Ha kérdezem, hogy mi a gond, miért nem kíván, akkor csak terel, hogy nem igaz, hogy nem kíván, stb.

Én soha, egyetlen egyszer sem utasítottam el, mikor ő közeledett.

Azt kizártnak tartom, hogy lenne valakije, ő is, én is elmondjuk egymásnak, mikor hol járunk, hétvégén szinte mindig közös programunk van, munka után pedig, leszámítva a bevásárlást, otthon vagyunk. Ismerem a haverjait is, és mikor velük találkozik, az is biztos, hogy nem csak "alibi".

Köszönöm a válaszokat.


2017. nov. 10. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Például megbánt. Akkor nem kívánom.
2017. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Attól, hogy esetleg valóban jól nézel ki, vannak sokkal fontosabb dolgok is.


Lehet, hogy így együtt élve, kijöttek olyan tulajdonságaid, amik kiábrándítják őt.


Nézz kicsit magadba, vagy hagyj neki teret, ne fojtsd meg őt.

2017. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Vigyél bele egy kis cinkosságot a kapcsolatotokba. Pl. ne kezdeményezz, menj el otthonról időnként, ezzel esetleg felhívod a figyelmét arra,hogy máshol, mással is lehetsz.


Lehet,hogy csak fáradt,hogy munkahelyi problémái vannak,vagy akár az is,hogy elmúlt az újdonság varázsa...

2017. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

nekem akkor volt ilyen, amikor baromira elegem lett a hisztijéből

amikor odateszem magamat és baromira nem értékelte és nem olyan dolgokba amiket kitaláltam, hogy "na meglepem ezzel" hanem direkt olyanban amiket kért

mondjuk vele sajnos nem tudtam normálisan megbeszélni a problémákat, hiába hittem ezt sokáig

2017. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

Esetleg nem szerelem lángja lett egy kicsit kisebb így 2év után? Nem lehet hogy szinte mindent együtt csináltok és a szerelem átalakult szeretetté?

Próbáld meg a szexet feldobni valamivel, jelmezek stb... sok sikert!

2017. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Rádunt. A másik, hogy nem vadászhat le, hanem tálcán kínálod magad neki. Túl könnyen bedobod magad. Nem érez kihívást, hogy legyűrjön. Vagy tekerd vissza a legelejére: rádunt.
2017. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Lehet monitónia...lehet egyéb lelki ok, stressz...lehet előnytelen változás ( külső- belső)...lehet más nő. Kb. ennyi.
2017. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Szeretem a grillcsirkét.De ha több mint egy évig minden nap többször és kizárólag csak azt ehetnék bizony nem könyörögnék érte annyiszor. :)
2017. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Én akkor éreznék így hogy nem kívánom a szexet,

ha pl. nagyon megbánt valamivel, igazságtalan, játszmázgat, lelkileg zsarol, stb.

Na olyankor inkább elintézném magamnak, de nem akarnék összebújni vele.

Na meg persze fenn kell tartani némi bujaságot, nem a kitérdesedett macis buggyos pizsamát kell felvenni. Vannak nagyon jó kis háló cuccok, amik nagyon megindítják az ember fantáziáját. (nem kell a legmeredekebb domina-cuccokra gondolni, vannak szolíd, mégis dögös hálóingek stb.)

Nálam a fáradtság nem kizáró ok, ahhoz nagyon kemény napnak kell lennie hogy erre hivatkozzak. Ha meg ilyen lenne, akkor is ott van a reggel...

2017. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudni az okát, ha tudná az emberiség , hogy miért van ez, már lehetne valamivel orvosolni.
2017. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!