Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket, ha felszedne jó pár kilót, pedig mindig is vékony alkatú volt?

Figyelt kérdés

Sosem jutott az eszembe, hogy valaha is meg fogok hízni, mert nagyon vékony vagyok... de mi van ha szülés után vagy azalatt elindul a folyamat és 10-20 kilóval több leszek?

Magamra sem ismernék...

Még nem vagyok terhes, de a barátom sokszor mondogatja, hogyha meghízok akkor elhagy. Mindezt vicces formában adja elő, de a lényeg akkor is az marad.



Szóval ha lenne egy nagyon vékony barátnőtök, aki nagyon meghízna, rábeszélnétek a fogyásra vagy elhagynátok? 25N


2017. nov. 1. 12:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez komoly kérdés, nem igazán állsz készen egy normális szerelmi kapcsolatra. Sőt, picit aggódok, tudod-e milyen is maga a szerelem.
2017. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem hagynám el csak ezért.
2017. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Mert ha hízol 20 kilót, akkor nem akarnál lefogyni valamennyire, hogy tetsszél a párodnak és magadnak is ?

31/f

2017. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De igen, viszont ez nem egynapos folyamat!
2017. nov. 1. 12:30
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap felszed jó pár kilót, akkor nem fog elhízni, mármint jó pár kilós súlyzókat a földről...


Egyébként ha szeretném a barátnőmet, akkor ilyen miatt nem hagynám el, fel se merülne bennem.

2017. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok, de nem szülnék egy ilyennek.

Nehezebb vagyok, mint a megismerkedésünk idején (anno 54kg, most 57kg), de nem zavarja a párom, még mindig szépnek tartja az alakom, pedig én alapból sem voltam vékony.

Olyan pasi, aki elhagyna, mert betegség vagy terhesség miatt felszedtél pár kg-t, és minden igyekezet ellenére sem sikerült leadni azonnal, az nem érdemli meg, hogy barátnője legyen, annak gumibaba való.

2017. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Heart of Darkness ***** válasza:
87%
Nem.. de azért ilyet nem szokás mondogatni egy kapcsolatban mint amit a barátod mondogat.
2017. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
En a helyedben a kapcsolatod miatt jobban aggodnek mint a nemletezo plusz kilok miatt, mert mig a kapcsolat silanysaga nyilvanvalo, addig a kiloid fikcionalisak.
2017. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
En 48kg voltam es 28kg hiztam terhesseg alatt azaz 76kg val mentem szulni.. Aztan fel ev es eltunt mind pedig nem csianltam semmit... Szoval ezzel azt akarom mondani hogy ha ilyen a genetikad akkor nincs mitol tartanod.. Bar en jobb szeretnek olyan 55kg lenni de sajnos nem megy :(
2017. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

"De igen, viszont ez nem egynapos folyamat!" Ez így teljesen normális hozzáállás részedről és valóban nem egy egynapos folyamat. Ha ezt a tökorrú nem fogja fel, akkor gondolkozz el rajta, hogy keresel valaki normálisabbat.

31/f

2017. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!