Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolat vagy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolat vagy új szerelem?

Figyelt kérdés

Hosszútávú párkapcsolatban élek. Szeretem a páromat, de már nem vagyok belé szerelmes, nincs az a zsongás. Ez nem is lenne baj, a zsongás nélkül élek több, mint egy éve, de megismertem a munkahelyemen valakit.

Kezdek belezúgni. Lehet, hogy csak fellángolás. Az eszemmel tudom, hogy hiába vonzódom a személyiségéhez, nem tudnék (hosszútávon) járni vele pl. cikinek tartanám bemutatni a családnak a viselkedése miatt, és nagyon felelőtlen is. Nagyon kevés ember mozgat meg bennem viszont ennyi mindent, nagy hatással van rám.

A párommal elsők voltunk egymásnak, nagyon szoros köztünk a kötelék, hiszem, hogy ő különleges, intelligens, jól ismer és csak ő ért meg és ő az igazi, ha szakítunk, nem találok még egy ilyet, mint ő.


Gondoltam, hogy felmondok a munkahelyemen, de 30 nap a felmondási idő, addigra teljesen bele fogok szeretni a munkatársamba, ha ez így halad tovább, és akkor már mindegy lesz, hogy találkozunk-e, akkor is szenvedni fogok.


Arra is gondoltam, hogy visszakérem magam arra a helyre, ahonnan ide áthelyeztek, de mégis milyen indokkal?


A pláne benne, hogy nemrég szakítottak, és előtte is jól elvoltunk, de most konkrétan elhívott randizni, mióta mondtam neki, hogy nekem fontos a párom, leállította magát. Vagyis én is bejövök neki és most már szabad.


Mondjuk ettől is tartok, hogy még ne dolgozta fel az előzőt, mivel majdnem egy évig jártak. Nem lenne jó csak így beleugrani.


Szerintetek majd elfelejtem és át lehet vészelni? Az eszemre akarok hallgatni, de nehéz mellette dolgozni.



2017. nov. 10. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha minden tényleg jó lenne a kapcsolatodban, akkor ez az eset meg se történt volna.

Ne áltasd magad, kislány. Valami bibi van a kapcsolatodban. Inkább fáradozz azon, hogy helyre pofozd azt, amiben benne vagy.

A szerelem egy idő után elmúlik és felváltja helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2017. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba"
2017. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tereld új irányba a kapcsolatodat.


A hosszú párkapcsolat ilyen. Nálunk is ilyen. Hol szerelemmel lángolunk, hol egyáltalán nem. Hullámvasút, egyszerűen nem lehetsz szerelmes állandóan, évtizedekig.


Romantika, több együtt töltött idő, új programok, utazások, kirándulások. Ne hagyd ott a párod, ha tényleg olyan a kapcsolatotok, mint amilyennek leírtad, mert meg fogod bánni, hidd el nekem.

2017. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok érzelmeiteket, ezzel nem csak visszahozva "zsongást", de folyamatos fejlődővé és jobbá téve magatokat s kapcsolatotokat, mint valaha volt.
2017. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!