Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Ha igen, hogy lehetne elfelejtetni vele?

Figyelt kérdés
A volt párommal szakítottunk megcsalás miatt.Most újra kezdenénk,de azt mondta hogy a szexuális életünkben bizonytalan, mert nem tudna rám ugyanúgy tekinteni mert rosszul van a tudattól hogy mással is voltam,nem csak vele (első kapcsolat).Sokszor megbántam a hibáimat,az elitélős válaszoktól kíméljetek kérlek. Bizonyára mindennek meg van az oka az életben. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. nov. 7. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Bevásároltál—>megfőzted—>edd meg amit főztél.

Milyen? Finom? Nem? Nem ízlik ugye?

Nem ínyedre való, hagyd, nem neked való a monogám kapcsolat, ne szenvedtesd szegény srácot, jobbat érdemel, olyat aki legalább tiszteli és megbecsüli.

Őszíntén, nézz magadba, szerinted megérdemel? De őszíntén?!

2017. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy.Ilyen tini korban nekem is hasonló gondolataim voltak,aztán szépen rájöttem,hogy a szex az élet része,és nem csak 1ember van az életben,akivel szexelünk.Nem kepesztenék a helyedben,semmi értelme,bizalom nála nincs,mindig csak felemlegetné ezt,veszekedések,inkább zárjátok le.
2017. nov. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Exszel összejönni baromság... Aki egyszer megcsalt, másodjára is nagy eséllyel megteszi, akit egyszer megcsalsz azt másodjára is nagy eséllyel meg fogod, innentől nincs is miről beszélni. Rajtatok max egy nyitott kapcsolat segíthetne
2017. nov. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ink élj és tapasztalj. Exszel meg télleg ne...
2017. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az. Látnia kell, megváltoztál.
2017. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Egy ilyen dolgot elfelejteni? Pff

Szoba se állnék többet azzal aki megcsal!! Ezt nem lehet elfelejteni, minden nap szenvedés lenne..a kérdések; miért tette, mit követtem el, miért pont vele, mer nem szakított velem inkább elobb..

Én szépen össze tennem az összes cuccat, elvinnem neki, majd annyit mondanék hogy viszlát, és le tiltanam mindenhonnan.

2017. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol nincs bizalom, ott nem szabad újrakezdeni. Csak konfliktusforrás és egymás életét nehezítitek meg.
2017. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!