Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, hogy nem örülök neki, hogy a párom a szülinapomon kérte meg a kezem?

Figyelt kérdés

Én az ő szülinapjára egy drága órát és egy üveg minőségi bort is vettem neki, előbbibe személyére szóló gravírozást is csináltattam, plusz bulit is szerveztem.


Ő pedig a szülinapi bulimon kérte meg a kezem, ezzel úgy érzem elvette tőlem azt a napot aminek rólam kéne szólnia, így azonban ez az évfordulónk napja is lett. Ami azt jelenti, hogy én is görcsölhetek majd az ajándékozáson és szervezkedésen a szülinapom alkalmából.


Az már csak mellékes, hogy így konkrétan ajándékot sem adott, mert a jegygyűrű alapjáraton az eljegyzéssel jár, nem pótolja a szülinapi ajándékot, legyen az bármennyire is értékes.


Bunkóság lenne megmondani neki, hogy jó lenne egy másik eljegyzési mondjuk november legvégén, december elején?



2017. okt. 31. 09:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, én ha hozzá akarnék menni valakihez, nagyon értékelném, hogy megkéri a kezemet....akármikor és akármivel.
2017. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

1-es, Ha csak sértegetni tudod a másikat nem kell ezen azvoldalon lenned, aminek a lényege mások segítése. Úgyhogy szia!



2-es, Értékelem is, de a szülinapom Fontosabb, mindenkinek kell legalább egy nap amikor mindenki vele foglalkozik csak és ő az első, ezzel ezt elvette tőlem, ezért akarom megkérni, hogy legyen mégegy eljegyzés, ott segítenék a buli szervezésében is.

2017. okt. 31. 09:09
 3/47 anonim ***** válasza:
84%

így akarjon valaki egy nőnek kedveskedni? :D

ha meg nem kérte volna meg az lenne a baj :P

ha meg az megismerkedésetek évfordulóján akkor az lenne a baj :D

inkább mondtál volna nemet...

2017. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
4-es, Semmi nem lenne gond, csak ne essen nagyon közel más ünnepekhez, pl. szülinapom, névnapom, karácsony, stb.
2017. okt. 31. 09:12
 5/47 anonim ***** válasza:
93%
Ez tuti kamu.. ennyire gyökér egy nő nem lehet.. vagy csak abban az esetben tudom elképzelni,hogy mindegyik pénzes mint a barom,és más gondjuk sincs mint hogy mit ajándékozzanak,milyen buli legyen,és az egyik még smucig is pluszban :D
2017. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%
Benned van a hiba. Ha ket ember szereti egymast, tuzon-vizen atmennek egymasert. Ha beloled az onzes jon ki egy ilyen esetben, felmerul a kerdes: meddig mennel el a parodert? Kitartanal mellette a bajban is?
2017. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csávó...
2017. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
94%

Legalabb egyel kevesebb datumot kell megjegyeznie. :D

Egy hisztisnek gyurut se adtam volna. Kaptal volna inkabb tortat. Mindenki jobban jar.

2017. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
82%

Mert miért kell RÓLAD szólnia az eljegyzèsnek? Nem vagy te egy kicsit önző? Kettőtökről kell szólnia.

Amikor a fèrjem megkérdezte, hogy nem házasodunk-e össze (tulajdonképp megbeszéltük, tehát igazán nem volt lánykérés) na akkor nagyon örültem, de megmondom hogy már a napra sem emlékszem, hogy mikor volt, mert számomra a házassági évforduló az évforduló... szóval nem tudom, milyen évfordulót emlegetsz itt...

Amúgy meg, ajánlom olvasgass itt körbe királylány, hogy hány lány örülne annak, ha a pasija végre kinyilatkoztatná, hogy vele akarja leélni az életét. Az most tök mindegy, hogy szülinapon vagy sem. Komolyan, egyeseknek semmi sem jó...

2017. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

10-es, A szülinapomnak kell csak rólam szólnia az eljegyzés az nyílván kettőnké.

Amúgy mi szoktuk ünnepelni azt a napot is amikor összejöttünk, gondoltam lehetne az eljegyzést is, illet majd a házasságot is. Ezért lenne jó ha ez a 3 dátum szépen eloszlana az évben.

2017. okt. 31. 09:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!